Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Warto jeździć Polskim Busem?

Odpowiedzi 19

0
warto
0
Jasne, że tak! Jeśli zaklepiesz dość szybko bilety to nie ma lepszej opcji transportu niż Polski bus 
0
Warto, tym bardziej, że PolskiBus bardzo często ma promocje i można trafić na świetne ceny.
0
Warto sledzic promocje;)
0
Warto warto :) Wygodnie, tanio, szybko;)
0
Pewnie że tak, autobus jest komfortowy, na terenie polski działa wi-fi. Ja osobiście często obalam trasę do Wiednia gdzie mogę się załapać na bilet za 19zł :)
0
Często podróżuję Polskim Busem. Można za kilka złotych pojechać nie tylko do innych polskich miast, ale również za granicę. Dobrze, że pojawiają się nowe trasy.
0
Tak
0
dużo połączeń idzie trafić na bardzo tani bilet - także warto
0
Zdecydowanie warto jeździć Polskim Busem ze wzgledu na tanie bilety. Ostatnio Polski Bus współpracuje z kilkoma innymi przewoźnikami. Jeszcze z nimi nie jechałem ale coś czytałem że jakaś Pani narzekała na podróż na Ukrainę. Nie znam autobusów i komfortu jazdy z tymi przewoźnikami. Oprócz Polskiego Busa polecam Lux Express. Podróż do Budapesztu to bajka, mas zprzed sobą monitor gdzie możesz oglądać filmy, szperać po necie, oprócz tego pijesz ile chcesz kawa, herbata, czekolada. Lepszy standard niz  Polskim Busie.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!5 ofert od 270 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 8 ofert od 208 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!21 ofert od 199 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY9 ofert od 259 Sprawdź