Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Jak spakować się w mały plecak żeby wszystko się zmieściło? Znacie jakieś sposoby?

Odpowiedzi 7

0
Ograniczyć ilość rzeczy
0
Dokładnie przemyśleć co musisz zabrać i spakować wyłącznie to co jest niezbędne. A pakując warto wykorzystać  sposób zawijania w skarpetkę podany przez Patryka, jest rewelacyjny. A kosmetyki, w małych opakowaniach, jak do bagażu podręcznego w samolocie.
0
wszystko zwijam
0
Trzeba przede wszystkim wyeliminować niepotrzebne rzeczy. Pakując się w plecach możemy przynajmniej zabrać tylko to, co rzeczywiście jest nam potrzebne. Ja na dół wkładam rzeczy grubsze, na górze układam te mniejsze i cieńsze. Staram się rozmieszczać wszystko tam, żeby w plecaku nie było żadnego wolnego miejsca. Jeżeli mam jakąś kurtkę czy wiatrówkę, cokolwiek to wieszam na plecak.
0
Cięższe i większe rzeczy daje na dół, a te mniejsze często upycham w szczeliny :)
0
Zestaw jednodniowy bielizna + koszulka zawinąć w jedną parę skarpetek. Efekt - mnóstwo miejsca;)
0

Kiedyś nie sądziłam, że to możliwe ale odkąd udało mi się tak spakować na 2 tygodniowy urlop to wiem że jest to realne ;) Przede wszystkim zastanów się 10 razy czy na pewno każdą z przygotowanych rzeczy naprawdę potrzebujesz. Ubrania warto rolować aby zabierały jak najmniej miejsca. Drobne ubrania np. bieliznę wkładaj w wole przestrzenie np. do butów. Najgrubsze rzeczy np kurtkę, duże buty lepiej mieć na sobie. Kosmetyki przelewaj do mniejszych opakowań lub kup na miejscu. To chyba najważniejsze rzeczy. Powinieneś dać radę ;)

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 110 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 267 Sprawdź