Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Drukowanie inych dokumentow

Cześć, czy na lotnisku isntnieje jakiś punkt do drukowania pozostałych dokumentów? do godziny 13 otrzymam visa letter, a wylot mam o 15

Odpowiedzi 1

0

W większości międzynarodowych lotnisk znajdują się punkty lub kioski do drukowania dokumentów, takich jak karty pokładowe, itp. W niektórych przypadkach linie lotnicze mają swoje stanowiska do drukowania kart pokładowych i innych dokumentów dla pasażerów.


Jeśli chodzi o specyficzne dokumenty, takie jak "visa letter" czy inne ważne papiery, mogą istnieć specjalne punkty biznesowe lub centra usług, które oferują możliwość drukowania. Często są one zlokalizowane w strefach wolnocłowych lub w pobliżu punktów obsługi klienta.

Kilka wskazówek:

Sprawdź wcześniej: Jeśli wiesz, które lotnisko będziesz odwiedzać, warto wcześniej sprawdzić jego oficjalną stronę internetową lub skontaktować się z lotniskiem, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się punkty do drukowania.

Przyjedź wcześniej: Skoro musisz drukować ważny dokument przed wylotem, warto przyjechać na lotnisko z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na odnalezienie odpowiedniego miejsca do drukowania i załatwienie wszystkich formalności.

Rozważ korzystanie z hoteli: Jeśli lotnisko, na którym się znajdujesz, nie oferuje takiej usługi lub jeśli masz problem z jej znalezieniem, niektóre hotele w pobliżu lotniska mogą oferować centra biznesowe z drukarkami dostępnymi dla gości lub nawet dla osób nieprzebywających w hotelu.

Miej kopię elektroniczną: Upewnij się, że masz kopię elektroniczną dokumentu na swoim telefonie lub laptopie, aby ułatwić proces drukowania.

 

Pamiętaj, że różne lotniska mogą mieć różne udogodnienia, więc zawsze warto być przygotowanym i mieć zapasowy plan w razie potrzeby.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź