Treść strony
Wyszukiwarka biletów lotniczych
Tanie loty. Przygoda zaczyna się dzisiaj!
Treść główna
Odpowiedzi 6
Polecam Góry Sowie, na pewno znajdziesz fajne miejsce na odpoczynek, spokojne, bez turystów.
Bieszczady są chyba najspokojniejsze
Jeśli niższe góry, to zdecydowanie Beskid Niski!! Mnóstwo chatek na szlakach, w których można znaleźć schronienie, a nie ma prawie nikogo innego! O tej porze roku szczególnie piękne barwy jesienne.
Natomiast jeśli góry dość niedostępne, dzikie, gdzie też nie spotkasz żywej duszy przez parę dni, to Czarnohora Ukraińska, albo góry Rumuńskie.
Nigdy nie byłam w spokojniejszych górach niż Bieszczady. Szczególnie polecam na majówkę, niewielu turystów, pogoda idealna, można chodzić i chodzić :)
W tej chwili wszędzie spokojnie. Poza sezonem, w tygodniu nawet w Polskich Tatrach pojedyncze osoby.
W momentach nasilenia ruchu turystycznego polecam Gorce -cisza, spokój, klimatyczne schroniska i widok na panoramę Tatr.
na pewno Tatry Słowackie we wrześniu. a z Polski to Beskid Niski