Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy papierosy można przewozić w bagażu rejestrowanym?

Czy papierosy można przewozić w bagażu rejestrowanym? Czy pracownicy będą je wyjmować?

Odpowiedzi 1

0

Tak, papierosy można przewozić w bagażu rejestrowanym podczas podróży samolotem. Jednak istnieją pewne ograniczenia dotyczące ilości papierosów, które można przewozić, a te ograniczenia mogą się różnić w zależności od kraju wyjazdu i kraju docelowego. Warto zwrócić uwagę na lokalne przepisy i ograniczenia dotyczące ilości papierosów, które można wnieść do danego kraju.

Jeśli chodzi o kontrolę bagażu rejestrowanego, pracownicy lotniska mogą przeszukać bagaż w ramach rutynowych kontroli bezpieczeństwa. Jeśli w bagażu znajdują się przedmioty, które budzą wątpliwości, mogą zostać one wyjęte w celu dokładniejszego sprawdzenia. Jednak w przypadku papierosów, jeśli nie przekraczają dozwolonej ilości, nie powinny być one przedmiotem szczególnego zainteresowania pracowników lotniska.

W każdym przypadku zalecam sprawdzenie przepisów dotyczących przewozu papierosów w linii lotniczej, z której korzystasz, oraz przepisów celnych kraju, do którego się udajesz.

Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna15 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź