Nagłówek strony

Treść główna

Czy mogę lecieć z anglii do polski z kserem paszportu??

Witam Zgubiłem dowód osobisty i nie mam przy sobie paszportu Lot z Anglii do Polski Czy mogę okazać ksero paszportu i przejdę odprawę??

Odpowiedzi (1)

0
Niestety nie
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Last minute: dwutygodniowe wakacje w Czarnogórze dla 4 osób! 1071 Sprawdź Niezwykłe Indie! Bezpośrednie loty z Polski, noclegi i wycieczka do Taj Mahal!1946 Sprawdź Magiczna Kuba z Polski taniej niż myślisz!1549 Sprawdź HIT Rajska Tajlandia w nieziemsko niskiej cenie z Warszawy!1382 Sprawdź HIT
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Polski do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Limoges do Polski.

Jeżeli wybierasz się do Francji, być może zainteresują Cię również tanie loty z Poznania do Marsylii lub tanie loty z Katowic do Marsylii.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Paryża i z Warszawy do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty do Rzymu, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Pakiety we wrześniu, najtańsze bilety z Nicei do Bastii, loty z Poznania do Paryża, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Krakowa do Limoges 01 03 Czerwca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Strefa niskich cen, Torby biznesowe, Walizki i Walizki twarde małe.