Nagłówek strony

Treść główna

Dzien dobry, w mailu od Wizzair z potwierdzeniem lotu mam i formacje , ze przysługują mi dwa bagaże podręczna torba i walizka na kółkach która mozna wniesc na pokład. Podróżuje z niemowlakiem ale nie wykupowałam żadnej opcji dodatkowej bagażu. Czy to moze

Odpowiedzi (1)

0
niestety nie wiem jakie jest pytanie
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Tygodniowe wakacje w Albanii! Przeloty, bagaż rejestrowany, noclegi i wypożyczenie auta!1264 Sprawdź Maroko poleca się na lato! Marrakesz, Góry Atlas, auto, loty i noclegi w świetnej ofercie!1187 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY Cię uszczęśliwią! Śmiało!17 ofert od 202 Sprawdź Najpiękniejsze zakątki SKANDYNAWII czekają na Was!30 ofert od 65 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Splitu, z Katowic do Londynu i połączeń lotniczych z Liverpoolu do Łodzi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na wyspy włoskie, Okazje na loty na Malediwy, Okazje na loty w maju, Okazje na loty do 100 zł, tanie loty z Warszawy do Brukseli, tanie bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Koce, poduszki, zagłówki, Plecaki szkolne, Torby sportowe, Walizki i Walizki twarde małe.