W bagażu rejestrowanym mam dużo żywności popakowanej w woreczki strunowe. Czy będę mogła taką "niezidentyfikowaną" żywność wnieść na pokład?

Odpowiedzi (1)

0

Żadna linia lotnicza nie ma w swoim regulaminie zakazu przewozu żywności w bagażu rejestrowanym. Jedzenie dozwolone jest zarówno w bagażu podręcznym, jak i rejestrowanym. W przypadku bagażu rejestrowanego możemy przewozić praktycznie wszystko, oczywiście w ramach standardów bezpieczeństwa oraz dopuszczalnych rozmiarów i wagi bagażu. Poza tym, przed podróżą dobrze jest zapoznać się z przepisami celnymi kraju docelowego oraz krajów tranzytowych, przez które będzie leciał nasz samolot. W niektórych z nich obowiązują dodatkowe zasady, zakazujące wwozu niektórych produktów spożywczych, najczęściej świeżych
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Takamatsu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Takamatsu.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Gdańska, z Warszawy do Paryża oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty na wyspy greckie, Okazje na loty do USA, Okazje na loty na weekend z Poznania, tanie loty z Poznania do Londynu, loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Kobe 09 28 Czerwca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Ręczniki, Bez kategorii i Torby podręczne.