Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (1)

0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 5 miesiecy temu
Żadna linia lotnicza nie ma w swoim regulaminie zakazu przewozu żywności w bagażu rejestrowanym. Jedzenie dozwolone jest zarówno w bagażu podręcznym, jak i rejestrowanym. W przypadku bagażu rejestrowanego możemy przewozić praktycznie wszystko, oczywiście w ramach standardów bezpieczeństwa oraz dopuszczalnych rozmiarów i wagi bagażu. Poza tym, przed podróżą dobrze jest zapoznać się z przepisami celnymi kraju docelowego oraz krajów tranzytowych, przez które będzie leciał nasz samolot. W niektórych z nich obowiązują dodatkowe zasady, zakazujące wwozu niektórych produktów spożywczych, najczęściej świeżych
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Zobacz promocje na tanie loty do Takamatsu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Takamatsu.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Gdańska, z Warszawy do Paryża oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Poznania, Okazje na loty na wyspy greckie, Okazje na loty do USA, Okazje na loty na weekend z Poznania, tanie bilety z Poznania do Londynu, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot, z Polski do Egzotycznych Krajow.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bez kategorii, Walizki dla dzieci, Plecaki szkolne, Walizki dla dzieci i Walizki twarde średnie.