czy do Tuvalu Polacy muszą posiadać wizę?

Odpowiedzi (3)

0

Polacy nie potrzebują wizy.

0

Ma ma konieczności wyrabiania wizy.

0

Obowiązuje ruch bezwizowy na podstawie umowy między Unią Europejską a Tuvalu dotyczącej zniesienia wiz krótkoterminowych podpisanej 1 lipca 2016 r. w Brukseli. Umowa dotyczy obywateli UE i obywateli Tuvalu posiadających ważne paszporty zwykłe, dyplomatyczne, służbowe, urzędowe i specjalne. Ww. osoby mogą podróżować bez wiz na terytorium drugiej umawiającej się strony przez okres nieprzekraczający 90 dni w każdym okresie 180-dniowym. Zwolnienie z obowiązku wizowego nie dotyczy osób podróżujących w celu prowadzenia działalności zarobkowej.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Warszawy do Malagi oraz połączeń lotniczych z Bergamo do Wrocławia.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty do Paryża, Okazje na loty na weekend z Katowic, Okazje na loty Ryanair, najtańsze bilety z Katowic do Glasgow, tanie loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Koce, poduszki, zagłówki, Strefa niskich cen, Torby podręczne i Walizki dla dzieci.