Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Baśka zapytał(a) 7 miesiecy temu

czy do Tuvalu Polacy muszą posiadać wizę?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Jarek odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Polacy nie potrzebują wizy.
0
Ocena
Kamillo odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Ma ma konieczności wyrabiania wizy.
0
Ocena
Dagmara odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obowiązuje ruch bezwizowy na podstawie umowy między Unią Europejską a Tuvalu dotyczącej zniesienia wiz krótkoterminowych podpisanej 1 lipca 2016 r. w Brukseli. Umowa dotyczy obywateli UE i obywateli Tuvalu posiadających ważne paszporty zwykłe, dyplomatyczne, służbowe, urzędowe i specjalne. Ww. osoby mogą podróżować bez wiz na terytorium drugiej umawiającej się strony przez okres nieprzekraczający 90 dni w każdym okresie 180-dniowym. Zwolnienie z obowiązku wizowego nie dotyczy osób podróżujących w celu prowadzenia działalności zarobkowej.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wypad do pięknej Toskanii! Przeloty i noclegi ze śniadaniami w dobrej cenie!482 Sprawdź Wiosenny urlop na słonecznej Majorce! Przeloty, noclegi i wypożyczenie auta czekają!680 Sprawdź Wow! Tydzień na Korfu w hotelu ze śniadaniami!859 Sprawdź Nie masz pomysłu na podróż? Zwiedzaj EUROPEJSKIE STOLICE30 ofert od 38 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Johannesburga do Kapsztadu, z Warszawy do Malagi oraz połączeń lotniczych z Bergamo do Wrocławia.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty do Paryża, Okazje na loty na weekend z Katowic, Okazje na loty Ryanair, bilety lotnicze Pyrzowice Glasgow, bilety lotnicze z Gdańska Rębiechowo do Londynu, loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Plecaki dla dzieci, Plecaki na kółkach, Torby biznesowe i Walizki kabinowe.