Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Dominik zapytał(a) 7 miesiecy temu

czy do Tajwanu muszę starać się o wizę?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Kamil odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Polacy mogą podróżować do Tajwanu bez wizy.
0
Ocena
Radek odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obywatele polscy, jak i inni obywatele krajów strefy Schengen, zwolnieni są z obowiązku wizowego na pobyty na Tajwanie nie przekraczające 90 dni, wymagany jest jednak paszport ważny min. 6 miesięcy w momencie wjazdu. Przewoźnik może zażądać także okazania rezerwacji biletu powrotnego z Tajwanu.
0
Ocena
Marta odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Wiza nie jest potrzebna.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wypad do pięknej Toskanii! Przeloty i noclegi ze śniadaniami w dobrej cenie!482 Sprawdź Wiosenny urlop na słonecznej Majorce! Przeloty, noclegi i wypożyczenie auta czekają!680 Sprawdź Wow! Tydzień na Korfu w hotelu ze śniadaniami!859 Sprawdź Nie masz pomysłu na podróż? Zwiedzaj EUROPEJSKIE STOLICE30 ofert od 38 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Tajwanu do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Siem Reap do Tajwanu.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, być może zainteresują Cię również tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na walentynki, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Pakiety z Krakowa, Pakiety w październiku, tanie bilety z Warszawy do Barcelony, bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, w Styczniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Mapy zdrapki, Bez kategorii, Przewodniki, mapy, książki i Torby biznesowe.