czy do Tajwanu muszę starać się o wizę?

Odpowiedzi (3)

0

Polacy mogą podróżować do Tajwanu bez wizy.

0

Obywatele polscy, jak i inni obywatele krajów strefy Schengen, zwolnieni są z obowiązku wizowego na pobyty na Tajwanie nie przekraczające 90 dni, wymagany jest jednak paszport ważny min. 6 miesięcy w momencie wjazdu. Przewoźnik może zażądać także okazania rezerwacji biletu powrotnego z Tajwanu.

0

Wiza nie jest potrzebna.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Tajwanu do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Siem Reap do Tajwanu.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, być może zainteresują Cię również tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na walentynki, Okazje na loty na weekend ze Szczecina, Pakiety z Krakowa, Pakiety w październiku, tanie bilety z Warszawy do Barcelony, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Lot z Warszawy do Siem Reap 08 22 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Ładowarki, Plecaki dla dzieci, Torby dla dzieci i Torby podręczne.