Czy lecąc do Szwajcarii muszę mieć paszport?

Odpowiedzi (3)

0

Wystarczy Ci sam dowód osobisty.

0

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty. Szwajcaria jest stroną Układu z Schengen.

0

Potrzebujesz dowód lub paszport.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz naszą ofertę na tanie loty ze Szwajcarii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Szwajcarii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Londynu, z Gdańska do Madrytu i połączeń lotniczych z Katowic do Monachium.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty do Londynu, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Okazje w sierpniu, najtańsze bilety z Warszawy do Zurychu, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Miluza do Los Angeles 03 11 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Pozostałe, Plecaki na kółkach, Torby dla dzieci i Walizki twarde małe.