Nagłówek strony

Treść główna

Czy do Syrii trzeba wyrobić wizę?

Odpowiedzi (3)

0
Tak wizę trzeba wyrobić w Ambasadzie Syrii w Warszawie.
0
Wiza jest obowiązkowa do Syrii
0
Obywatele polscy powinni ubiegać się o wizy pobytowe w Ambasadzie Syrii w Warszawie. Zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie procedury wizowej w Warszawie, chociaż w niektórych przypadkach może być ona długa - ze względu na sytuację w Syrii wszystkie wnioski są dokładnie sprawdzane. Istnieje możliwość uzyskania wiz na granicy, jednak wyłącznie w przypadku uzyskania zaproszenia od syryjskiej instytucji lub osoby fizycznej, która zarazem uzyska pozwolenie syryjskich służb bezpieczeństwa.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Niezwykły Dubaj czeka! Przeloty i 7 noclegów w 3* hotelu w specjalnej cenie!1661 Sprawdź City break w Alberobello z przelotami, noclegami ze śniadaniami i autem!440 Sprawdź Marzycie o wspaniałej podróży? Najwięcej lotów z Poznania w wyjątkowych cenach!30 ofert od 64 Sprawdź Możesz wyruszyć w poszukiwaniu włoskiej przygody! Słoneczna Italia czeka30 ofert od 85 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Syrii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Syrii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Johannesburga do Kapsztadu oraz połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Pakiety z Rzeszowa, Okazje na loty z Polski na Półwysep Iberyjski, loty z Hongkongu do Szanghaju, najtańsze bilety z Gdańska do Londynu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Saszetki i portfele, Bez kategorii, Na prezent i Walizki kabinowe.