Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Sylwia zapytał(a) 7 miesiecy temu

Czy do Syrii trzeba wyrobić wizę?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Urszula odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Tak wizę trzeba wyrobić w Ambasadzie Syrii w Warszawie.
0
Ocena
Lidka odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Wiza jest obowiązkowa do Syrii
0
Ocena
Igor odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obywatele polscy powinni ubiegać się o wizy pobytowe w Ambasadzie Syrii w Warszawie. Zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie procedury wizowej w Warszawie, chociaż w niektórych przypadkach może być ona długa - ze względu na sytuację w Syrii wszystkie wnioski są dokładnie sprawdzane. Istnieje możliwość uzyskania wiz na granicy, jednak wyłącznie w przypadku uzyskania zaproszenia od syryjskiej instytucji lub osoby fizycznej, która zarazem uzyska pozwolenie syryjskich służb bezpieczeństwa.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz promocje na tanie loty z Syrii. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety do Syrii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Genewy, z Johannesburga do Kapsztadu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Stambułu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Londynu, Okazje na loty z Warszawy, Okazje na loty na długi weekend sierpniowy, Pakiety z Rzeszowa, Okazje na loty z Polski na Półwysep Iberyjski, bilety lotnicze Hongkong Szanghaj Pu Dong, bilety lotnicze Londyn Gatwick, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki biznesowe, Plecaki na kółkach, Walizki miękkie, Walizki twarde małe i Walizki twarde średnie.