Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Klara odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Polaków obowiązują wizy.
0
Ocena
Danuta odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Sudan Południowy wymaga wizy od Polaków.
0
Ocena
Jolanta odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Między Polską a Republiką Południowego Sudanu obowiązuje ruch wizowy. Istnieje możliwość otrzymania wizy na lotnisku w Dżubie, pod warunkiem wcześniejszego otrzymania listu rekomendacyjnego z jednej Ambasad Rządu Sudanu Południowego obecnych w: Brukseli, Londynie, Waszyngtonie, Kairze, Pretorii, Nairobi, Kampali, Harare, Addis Abebie, Asmarze i Kinszasie.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz promocje na tanie loty do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Siem Reap.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, być może zainteresują Cię również tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Okazje na loty na sylwestra, tanie loty z Katowic do Alicante, loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot, w Styczniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci, Walizki i Walizki twarde średnie.