Czy Polacy wybierający się do Sudanu Południowego muszą posiadać wizę?

Odpowiedzi (3)

0

Polaków obowiązują wizy.

0

Sudan Południowy wymaga wizy od Polaków.

0

Między Polską a Republiką Południowego Sudanu obowiązuje ruch wizowy. Istnieje możliwość otrzymania wizy na lotnisku w Dżubie, pod warunkiem wcześniejszego otrzymania listu rekomendacyjnego z jednej Ambasad Rządu Sudanu Południowego obecnych w: Brukseli, Londynie, Waszyngtonie, Kairze, Pretorii, Nairobi, Kampali, Harare, Addis Abebie, Asmarze i Kinszasie.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Citybreak w Londynie! Loty, noclegi i podróż kolejką parową!297 Sprawdź Krzywa wieża w Pizie tak tanio! Loty, noclegi i auto w świetnej ofercie!647 Sprawdź Tygodniowy urlop w Chalkidiki w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive!1285 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY! Tu na pewno odpoczniesz16 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Siem Reap.

Jeżeli planujesz podróż do Kambodży, być może zainteresują Cię również tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na loty na Boże Narodzenie, Okazje na loty na sylwestra, tanie loty z Katowic do Alicante, tanie loty krajowe, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Warszawy do Siem Reap 08 22 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zawieszki do bagażu, Plecaki dla dzieci, Torby dla dzieci, Torby na kółkach i Walizki twarde.