Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Walizka twarda czy miękka?

Odpowiedzi 7

0
Zdecydowanie miękka
0
Ja podróżuję najczęściej z walizką twardą, bo z taką jest mi wygodniej. Jednak wiem, że miękka ma zdecydowanie więcej zalet, można do niej więcej spakować, ma więcej miejsca, które można "naciągnąć".
0
miekka mniej sie niszczy
0
miekka mniej sie niszczy
0
miękka
0
walizka miękka jest lepsza
1
Na podstawie własnych doświadczeń z podróży z walizką twardą i walizką miękką polecałabym te ostatnią. Walizka miękka zazwyczaj posiada bardzo przydatne kieszenie zewnętrzne, których jest brak w walizce twardej. Walizkę miękką w czasie pakowania mogę położyć na krześle, walizka twarda (pakowana po obu stronach) musi być całkowicie rozłożona, zajmując tym samym o wiele więcej miejsca. O wiele trudniej jest "uchylić wieko" walizki twardej, aby coś wyjąć w czasie podróży. Uważam,że walizka twarda jest też bardziej narażona na uszkodzenie, w podróży, jeśli jest to bagaż rejestrowany w samolocie lub jedzie w bagażniku w autokarze. Po ostatniej podróży zauważyłam lekkie pękniecie walizki (twardej). Moja miękka walizka jest lżejsza od walizki twardej tego samego rozmiaru. Ale z tym akurat może być różnie. Generalnie, zdecydowanie wolę podróżować z walizką miękką i taką polecam.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 110 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 110 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 267 Sprawdź