Treść strony
Majówka na Korfu w 4* hotelu z basenem w opcji all inclusive za 1419 zł! - nieaktualne
Grecja czeka! Wybierzcie się na tydzień na słoneczne Korfu! Czeka na Was tygodniowy relaks w 4* hotelu Alexandros! Hotel posiada własny basen, do plaży dzieli go zaledwie 400 metrów. Pobyt w opcji all inclusive!
Cena obejmuje: przelot samolotem Berlin - Korfu, Korfu - Berlin, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe i bagażu.
lot z Berlina na Korfu 28 kwi 2020 - 05 maj 2020 Hotel Alexandros ★★★★- blisko plaży
- basen
- darmowy internet
- klimatyzacja




Zobacz również
Jeżeli wybierasz się do Grecji, koniecznie sprawdź też tanie loty z Krakowa do Aten lub tanie loty z Berlina do Rodos.
Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Aten.
Popularne wyszukiwania: Tanie loty z Krakowa do Szeremietiewa, tanie loty do Nowego Jorku, tanie loty z Gdańska do Londynu, najtańsze bilety z Krakowa do Paryża, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, na Wyspy Greckie.