Treść strony

Wycieczka ruszyła bez Ciebie

Użyj filtrów, aby znaleźć inne okazje.

Wycieczka 27 wrz 2021 22:39, Anna Pustizzi

Lanzarote na wyciągnięcie ręki! Urlop w 4* hotelu przy plaży za 1910 zł - nieaktualne

Wybierzcie się na gorący tydzień na Wyspy Kanaryjskie. Na Lanzarote, zwanej często Wyspą Wulkanów czeka na Was tygodniowy wypoczynek w komfortowym hotelu Beatriz Playa & Spa. 

Dlaczego Wyspa Wulkanów? Znajduje się tutaj ponad 100 wulkanów, z których część nadal jest czynna! Ale uspokajam Was od razu — ostatnia erupcja miała miejsce w 1824 roku. 

4-gwiazdkowy hotel położony przy piaszczystej plaży Matagorda, przy nadmorskiej długiej promenadzie, którą można dojść aż do pełnego życia centrum Puerto del Carmen.

Najważniejsze walory hotelu to znakomite położenie, bardzo dobre warunki do rodzinnego wypoczynku i dużo możliwości dla fanów aktywnego urlopu. W kolorowy ogród ładnie wkomponowano baseny i wspaniałe wodospady zbudowane z wulkanicznych skał. Spokojny wypoczynek zagwarantują komfortowo wyposażone pokoje, a dla osób poszukujących wyciszenia oraz relaksu przygotowano nowocześnie urządzone spa z bogatą ofertą zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych.

Zasady wjazdu do Hiszpanii: W tym momencie, w hotelach na Lanzarote wymagane jest zaświadczenie o negatywnym wyniku testu na Covid lub świadectwo szczepień. 

lot z Katowic do Lanzarote 27 lis 2021 - 04 gru 2021 Hotel Beatriz Playa & Spa ★★★★
  • blisko plaży
  • basen
  • darmowy internet
  • słoneczny taras
śniadania i obiadokolacje od 1910 Sprawdź
Parking