LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 6 lipca 2020, 22:40

Krótki wypad do Rzymu w niskiej cenie 410 zł! Przeloty i 4* hotel czekają!

Wyskoczcie na chwilę do Rzymu i rozkoszujcie się niezwykłym klimatem tego miasta. Korzystając z moich podpowiedzi zorganizujecie niedrogi wakacyjny wypad do stolicy Włoch. 

Znalazłam dla Was tanie bilety do Rzymu z Warszawy od Ryanair w świetnym, wakacyjnym terminie. Podróż o Rzymu potrwa nieco ponad 2 godziny, a po tym czasie znajdziecie się w niezwykłym miejscu zachwycającym klimatem, zabytkami i niesamowitą kuchnią. W Rzymie spędzicie 2 dni, spokojnie wystarczy Wam więc bagaż podręczny, który wliczony jest w cenę biletu.

Noclegi w centrum Rzymu nie należą do najtańszych. Wystarczy jednak że odsuniecie się nieco od ścisłego centrum i znajdziecie pensjonat czy hotel w pobliżu stacji metra. Dzięki temu obniżycie koszty noclegu i jednocześnie będziecie mogli sprawnie poruszać się po mieście. Tak właśnie jest w przypadku proponowanego przeze mnie noclegu w 4* hotelu Black.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Rzym (WMI - CIA)

wtorek 18 sie 2020 czwartek 20 sie 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 200 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

pokoje dysponują klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem i łazienką. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne wyposażone są w łóżko podwójne bądź łóżko typu king size. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Optymalny komfort pobytu zapewniają internet, telefon, telewizor, radio i Wi-Fi 

Hotel Black ★★★★

basen klimatyzacjarestauracjafitness i jacuzzi od 105noc/os. Zobacz hotel

Najważniejsze atrakcje Rzymu

2 dni wystarczą aby zobaczyć najważniejsze atrakcje Rzymu. Mogę Wam zagwarantować, że gdy zobaczycie te najważniejsze atrakcje zapragniecie tu wrócić znowu i zgłębiać mniej turystyczne miejsca. Przejdźmy jednak do konkretów. Bez odwiedzin w jakich miejscach nie warto wyjeżdżać z Rzymu? Zaczynamy od największej oczywistości czyli Koloseum. Rzymskie Koloseum, czyli Amfiteatr Flawiuszów, to jedna z najbardziej zadziwiających starożytnych budowli, zachowanych do czasów obecnych.

Następnie powinniście zobaczyć jeden z najbardziej imponujących zabytków starożytnego Rzymu czyli Panteon. Był on dawniej miejscem poświęconym wszystkim bogom. Jest to okrągła świątynia na Polu Marsowym. Swoje kroki powinniście również skierować do Forum Romanum, wokół którego w dawnych czasach toczyło się polityczne, religijne i gospodarcze życie Rzymu.

Kolejnym symbolicznym miejscem w Rzymie jest Fontanna di Trevi — jeden z najbardziej monumentalnych zabytków tego miasta. Oczywiście nie należy również zapominać o słynnych Schodach Hiszpańskich jednej z najdłuższych i najszerszych konstrukcji tego typu. 

Warto wiedzieć

  • W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm
  • Po mieście najlepiej poruszać się komunikacją miejską lub pieszo (wiele zabytków jest położonych obok siebie w zasięgu krótkiego spaceru)
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa