LOT + HOTEL Artur Stępień | 23 lutego 2020, 15:49

Na pizzę do Neapolu! Świetna cena lotów i noclegów - tylko 448 zł!

Skosztujcie pizzy w miejscu, gdzie "wszystko się zaczęło". Oto świetne ceny lotów i noclegów w Neapolu!

To może być dobra okazja na kulinarną podróż na południe Europy. W dobrej cenie polecicie i zjecie pizzę w Neapolu. Na miejscu koniecznie wybierzcie się na poszukiwania najlepszej "Neapolitany" (co z resztą podpowiadamy poniżej) A noclegi? O to też zadbaliśmy i mamy naprawdę świetne ceny!

Do tego włoskiego miasta bezpośrednie połączenia z Modlina oferują linie Ryanair. Na miejscu będziecie wieczorem w poniedziałek, a podróż powrotną rozpoczynacie wcześnie rano w czwartek. Zatem skonstruujcie plan zwiedzania na pełne 2 dni.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Neapol (WMI - NAP)

poniedziałek 20 kwi 2020 czwartek 23 kwi 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 256 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Obiekt Antonino's Home położony jest  w pobliżu katakumb San Gaudioso, muzeum Museo di Capodimonte i otaczającego je parku Real Bosco di Capodimonte oraz Narodowego Muzeum Archeologicznego. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Antonino's Home - Neapol

centrum miasta darmowy internet klimatyzacja od 64noc/os. Zobacz hotel

W poszukiwaniu najlepszej pizzy

Według wielu to w Neapolu podaje się najlepszą pizzę na świecie. Wybierając się do tego miasta zaprzestańcie więc trzymania diety i zróbcie sobie kilka dni z włoskimi specjałami kuchni. Oczywiście, znalezienie nawet w Neapolu dobrej pizzy nie jest takie łatwe. Pizzerii mnóstwo, na każdym kroku, ale która naprawdę dobra? Spróbujcie pod adresem Via dei Tribunali 23, znajduje się tutaj lokal Gino Sorbillo. To najpopularniejsza pizzeria w mieście. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że jej właściciel prowadzi szkolenia dla innych restauratorów, jak przygotować pizzę. Musicie jednak wiedzieć, że na wolny stolik czeka się około godzinę. Przed lokalem dostaniecie kod QR, aby na bieżąco być informowanym o czasie oczekiwania. A jeśli wolicie coś bardziej "tutejszego" proponujemy Antica Pizzeria da Michele mieszczącą się przy Via Cesare Sersale 1. To bardziej bar niż pizzeria. Bywają tu praktycznie tylko włosi, więc o rozmowie po angielsku nie ma mowy. Aby nie czekać na stolik, pizzę możecie wziąć na wynos i raczyć się nią na okolicznych schodach czy uliczkach. Na pewno nie będziecie jedyni!

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Koszt dobrej Margherity w Neapolu to około 5 euro
  • Średnia temperatura w Neapolu w kwietniu to około 20 stopni
  • Włoskie gniazdko elektryczne to kontakt mający trzy otwory ułożone jeden nad drugim (standard L), a więc należy zaopatrzyć się w przejściówkę
  • W cenie biletu lotniczego jest bagaż podręczny o wymiarach 40 x 25 x 20 cm.
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa