Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Kama Olejarz | 9 czerwca 2021, 06:31

Weekend na Lazurowym Wybrzeżu. Tylko 710 zł za loty i apartament

Niespełna 3 godziny lotu, pełne 3 dni pobytu, i zdecydowanie więcej niż 3 powody aby wyruszyć w podróż do Nicei!

Lazurowe Wybrzeże zaprasza na wiosnę! Nicea, do której znaleźliśmy tanie loty zachwyca swoją architekturą i piękną linią wybrzeża. Liczne muzea i bogata oferta wydarzeń artystycznych czynią z niej miasto kultury na najwyższym poziomie. Jeśli dodać do tego interesujące zabytki z różnych epok, łatwo można się przekonać, że Nicea należy do najbardziej interesujących miast we Francji. Przekonajcie się o tym i Wy!

Bezpośrednie połączenia z Krakowa do Nicei oferuje Wizzair. W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny, dlatego radzimy spakować się mądrze. Jak? Podpowiadamy tutaj.

W samej Nicei proponujemy Wam wynajęcie apartamentu typu studio w centrum miasta. Miejsce stanowi idealną bazę wypadową do eksplorowania Nicei i okolic.

Szczegóły:

Lot Airline W6 Logo

Kraków ⇄ Nicea (KRK - NCE)

sobota 19 cze 2021 wtorek 22 cze 2021 bagaż podręczny w cenie od 275 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Le Campus położony jest zaledwie 20 minut spacerem od przystani i 120 metrów od przystanku tramwajowego Saint-Roch. Do dyspozycji Gości są tu nowocześnie urządzone studia z aneksem kuchennym i łazienką. Obiekt mieści się w budynku z windą.

Le Campus

centrum miasta darmowy internet parking od 145noc/os. Zobacz hotel

Nicea i okolice

Zdecydowanie polecamy Wam poruszanie się komunikacją miejską, która na terenie Nicei i okolic działa bardzo sprawnie. Bilety SOLO kosztują 1, euro i wystarczają na 74 minuty jazdy z dowolną ilością przesiadek. (Wyjątkiem jest przejazd na lotnisko, o którym piszemy poniżej). Jeśli natomiast chcecie udać się do Monako albo Cannes należy kupić inny rodzaj biletu, choć cena jest niezmienna. Polecamy Wam wycieczkę poza miasto! Do Cannes dojedziecie linią nr 200. Jesteście naprawdę blisko od stolicy europejskiego kina - wykorzystajcie tą okazję! Podobnie do Monako również dotrzecie autobusem tyle że nr 100. Podróż potrwa około 30 minut, a ostatni autobus powrotny z Monako odjeżdża o 20:30. Tak oto niewielkim kosztem docieracie do Monte Carlo - słynnej dzielnicy luksusu, kasyn i przepychu (foto poniżej).

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusami nr 98 lub 99 za 6 euro
  • Lazurowe wybrzeże w czerwcu rozkwita, a temperatura dochodzi często do 28 stopni.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa