LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER + SAMOCHÓD Joanna Węgielewska | 14 grudnia 2019, 18:24

Pokochajcie Andaluzję! Cena 374 zł obejmuje lot, nocleg, samochód i bilet wstępu do wąwozu!

Dajcie się oczarować wyjątkowej Andaluzji! Dzięki tanim lotom do Malagi macie szansę odkryć najciekawsze zakątki miasta i okolicy. Najtańszy lot czeka na Was z Berlina gdzie tanio dojedziecie z przewoźnikiem Flixbus. Do tego proponuję dobry nocleg oraz wypożyczenie auta. Jeśli chcielibyście przeżyć niezapomnianą przygodę wybierzcie się nad wycieczkę do wąwozu Desfiladero de los Gaitanes.

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Malaga (TXL - AGP)

środa 15 sty 2020 piątek 17 sty 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 137 Sprawdź lot
Hotel

Mieszczący się w pięknym dworku pochodzącym z początku XX wieku, pensjonat ten może poszczycić się wysokimi sufitami, dużymi oknami oraz charakterystycznymi mozaikami regionalnymi, które zdobią jego wnętrza. Hotel dysponuje przestronnymi, słonecznymi i czystymi wnętrzami, a jego urocze, nowoczesne pokoje urządzone są w jasnych, radosnych barwach. Położony tuż obok zabytkowego centrum Malagi, pensjonat Villa Alicia będzie doskonałą bazą do odkrywania wspaniałych zabytków miasta, takich jak imponująca Katedra.

Villa Alicia Guest House

centrum miasta darmowy internet parkingbar od 92noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Bilet wstępu do Caminito del Rey

16 stycznia 2020

Caminito del Rey to trasa, która pozwoli ci przejść przez serce wąwozu Desfiladero de los Gaitanes. Trasa prowadzi przez drewniane pomosty przymocowane do skały sto metrów nad ziemią. Odkryj piękne krajobrazy i doświadczając zawrotnych uczuć pokonując ten piękny wąwóz. 

od 40 Sprawdź bilet
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Tegel najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. ze Szczecina już od 80 zł w obu kierunkach!

od 80 Sprawdź
Samochód

Fiat 500 lub podobny

od 13za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa