Nagłówek strony

Lot 01 sty 1970, 01:00

Gdańsk ⇄ Goteborg

Zaplanuj sobie skandynawską wycieczkę i leć do Goteborga. To drugie co do wielkości miasto w Szwecji. Możesz zobaczyć tu m.in. najważniejsze na świecie muzeum sztuki nordyckiej i największy park rozrywki w Skandynawii. A później na totalny relaks odwiedź największy w Szwecji ogród botaniczny.

środa 06 lis 2019 środa 13 lis 2019 bagaż podręczny w cenie Sprawdź cenę!
Szukasz noclegu na czas wylotu? Sprawdź hotele

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Gdańska do Goteborga. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Goteborga do Gdańska.

Jeżeli wybierasz się do Szwecji, być może zainteresują Cię również tanie loty z Londynu do Nykoping lub tanie loty z Warszawy do Goteborga.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Nykoping.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na południe, Okazje na loty do Portugalii, Okazje do Skandynawii, Pakiety z Olsztyna, najtańsze bilety z Katowic do Genewy, tanie loty z Gdańska do Londynu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Warszawy do Goteborga 05 09 Wrzesnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Bagaż Wizzair, Plecaki na laptopa, Przewodniki, mapy, książki i Walizki kabinowe.