Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Bardzo nam przykro, ale nie udało się znaleźć cen dla Twojego wyszukiwania. Spróbuj zmienić kryteria lub skorzystać z wyszukiwarki, która w czasie rzeczywistym sprawdzi ceny u linii lotniczych:
http://rezerwacje.tanie-loty.com.pl.

Tanie loty Germanwings

Germanwings
Data założenia 2002 r.
Węzeł Port Lotniczy Kolonia, Port Lotniczy Stuttgart, Port Lotniczy Dortmund, Port Lotniczy Hanburg, Port Lotniczy Berlin
Sojusz -
Flota 27
Trasy 65
Symbol IATA 4U
Sybmol ICAO GWI
Znak GERMANWINGS
Siedziba firmy Kolonia, Niemcy
www www.germanwings.cg

Tanie linie lotnicze Germanwings powstały w roku 2002 jako filia Lufthanzy zajmująca się niskokosztowymi przelotami w Europie. Obecnie firma dysponuje 27 samolotami Airbus A319 i obsługuje około 65 połączeń. Tania linia lotnicza Germanwings zatrudnia około 1030 pracowników.

Historia

Linia lotnicza została założona pod nazwą Eurowings Flug już w roku 1997, jednak pod obecnym szyldem działa dopiero od 27 października roku 2002. Linia od 1 stycznia 2009 roku w 100% należy do Lufthanzy. Mimo silnej konkurencji przewoźnik nieustannie się rozwija, proponując coraz to nowe destynacje oraz nowość na lokalnym rynku - loty łączone Smart Connect.

Usługi

Linie lotnicze Germanwings oferują swoim pasażerom liczne połączenia w obrębie Europy, a dodatkowo pozwalają rezerwować samochody oraz hotele. Przewoźnik promuje regularne loty poprzez wprowadzenie karty lojalnościowej Boomerang Club, dzięki której już po 8 lotach 1 można otrzymać gratis. Boomerang Club pozwala zbierać punkty nie tylko za przeloty, ale również w wyniku korzystania z usług firm partnerskich takich jak: Sixt, Avis, HRS.com czy Security Fast Track service w Londynie Stansted. To jednak nie wszystko - tanie linie lotnicze Germanwings starają się zachęcać swoich podróżnych do lotów udostępniając na swojej stronie kalendarz cen oraz oferując bukowanie biletów w ciemno za określoną stawkę (niecałe 20 euro). W kilku pakietach określone jest po parę miejsc docelowych, ale ostateczna destynacja nie jest pewna aż do samego wyjazdu. Ogólnie rzecz biorąc Germanwings bardzo stara się dogodzić podróżnym szukającym przede wszystkim ofert atrakcyjnych cenowo, ale takim, którzy nie nalegają na konkretny port docelowy lub wylotowy. Dodatkowo 3 spośród samolotów floty linii Germanwings promują 3 najważniejsze bazy przewoźnika (Stuttgart, Kolonię i Hamburg) poprzez specjalne malowidła na kadłubach podniebnych maszyn.

Sieć połączeń i najważniejsze lotniska

Sieć połączeń Germanwings obejmuje około 65 połączeń z ważnymi europejskimi miastami, zarówno stolicami, jak i znanymi miastami wypoczynkowymi. Główną bazą dla tej linii lotniczej są Niemcy, a w ich obrębie najważniejsze znacznei mają potry lotnicze w Kolonii oraz Stuttgarcie. Mniejsze znaczenie dla tych linii lotniczych mają inne niemieckie lotniska, z których odbywaja się loty międzynarodowe - takie jak na przykład: Berlin, Hamburg czy Dortmund. Germanwings obejmuje swoją działalnością również ruch wewnątrz Niemiec.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa