Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Treść główna

Dokąd lecisz?

Tanie loty Eurowings

Znajdź nas w social mediach

Eurowings fot. Fasttailwind / shutterstock.com
Data założenia 1993 r.
Węzeł Düsseldorf Airport
Sojusz Star Alliance
IATA EW
ICAO EWG
Znak Eurowings
Siedziba firmy Düsseldorf, Niemcy
www www.eurowings.com

Linie lotnicze Eurowings to niemiecki przewoźnik, będący częścią największej w tym kraju linii lotniczej Lufthansy. Linie powstały w 1993 roku w wyniku fuzji dwóch podmiejskich linii: Nurnberger Flugdienst i Reise – und Industrieflug. Operacje lotnicze Eurowings rozpoczął w 1994 roku. Eurowings realizuje połączenia głównie z dwóch portów lotniczych, z Hamburga i Dusseldorfu, do innych niemieckich miast, a także do wielu lotnisk Europy.

Bagaż podręczny Eurowings

Wielkość i ilość bagaży podręcznych w Eurowings zależy od klasy wykupionych biletów. Taryfa Basic/Smart umożliwia bezpłatne przewiezienie 1 bagażu podręcznego o maksymalnej wadze 8 kg i wymiarach 55 x 40 x 23 cm. W taryfie Best można przewieźć 2 bagaże podręczne, każdy o maksymalnej wadze 8 kg i wymiarach 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo każdy pasażer może zabrać ze sobą jeden mały przedmiot lub torebkę, o wymiarach nieprzekraczających 40 x 30 x 10 cm.

Bagaż rejestrowany Eurowings

W zależności od rodzaju biletu, bagaż rejestrowany może być wliczony w cenę lub wymagać dopłaty. Taryfa podstawowa Basic nie ma możliwości przewozu bagażu rejestrowanego, trzeba za niego dopłacić. Taryfa standardowa Smart umożliwia przewiezienie 1. bagażu rejestrowanego w cenie biletu (waga do 23 kg). Za dodatkowe bagaże należy dopłacić. Taryfa Best ma wliczonę w cenę 2. bagaże o maksymalnej wadze 23 kg każdy.

Odprawa online Eurowings

Odprawy online w Eurowings można dokonać od 72 godzin do 40 minut przed zaplanowanym wylotem. Można korzystać zarówno z telefonu jak i komputera. Odprawy można również dokonać na lotnisku.

Flota Eurowings

Flota Eurowings składa się z samolotów typu Bombardier CRJ900, Airbus A330-200, Airbus 320.

Posiłki w Eurowings

Kiedy Eurowings lata na zlecenie , pasażerowie mogą skorzystać z dodatkowych opcji serwisu pokładowego zgodnie z wykupioną taryfą. W taryfie Best posiłki są wliczone w cenę biletu. W taryfie Smart oferowany jest bezpłatny poczęstunek i napój, w opcji Basic pasażerowie muszą posiłki wykupić. W ramach rejsów dla Lufthansy pasażerowie mogą liczyć na dobrą kuchnię pokładową.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!