Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do AlbaniiOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Komunikacja w Albanii

Podróże po Albanii samochodem są raczej odradzane. Przede wszystkim, kraj nadal jest w fazie rozwoju. Drogi wciąż są reperowane i rozbudowywane. Szczególnie widoczne jest to w Tiranie, gdzie ciągłe zmiany w organizacji ruchu i objazdy mogą z podróży zrobić prawdziwy koszmar. W miastach nader często można spotkać żebraków nagabujących kierowców podczas postoju. Z drugiej jednak strony, niektóre górskie drogi pozwalają na podziwianie naprawdę pięknych widoków.


Znacznie bardziej popularne jest podróżowanie autobusem lub kierowanymi przez prywatnych przewoźników minibusami. Minibusy, podobnie jak w turystycznych miastach w Polsce, nie mają rozkładu jazdy. Wyruszają wtedy, gdy zbiorą odpowiednią ilość pasażerów. Ich zaletą jest to, że obsługują także kursy do mniej popularnych miast. Zazwyczaj minibusy mają czerwony lub biały kolor. Jazda w nich może być niezapomnianym przeżyciem, zwłaszcza, gdy trafi się na brawurowego kierowcę... Zwyczajne autobusy są nieco tańsze. Pasażerowie mają w nich więcej miejsca, mogą też polegać na rozkładach jazdy.

Linie kolejowe wciąż są w złym stanie. Z Tirany odjeżdża co prawda wiele pociągów, ale podróż jest średnio komfortowa. Rekompensuje to niska cena oraz niezapomniane widoki z okna. Podróże autostopem w Albanii są mało popularne. Dużą frajdę może za to sprawić jazda rowerem.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty
PartnerStart Parking

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty do Albanii. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Albanii.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Katowic do Bergamo, z Warszawy do Zurychu i połączeń lotniczych z Warszawy do Dusseldorfu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty do Niemiec, Okazje na Cypr, Okazje na Maltę, Pakiety z Pragi, tanie loty z Warszawy do Lizbony, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Tirany 09 17 Lutego.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Zawieszki do bagażu, Torby dla dzieci, Torby i Torby dla dzieci.