Ferie zimowe 2019. Najlepszy czas na wyjazd w poszukiwaniu relaksu i odpoczynku na dobre rozpoczęcie roku. Gdzie pojechać, żeby wypocząć, dobrze się bawić i wrócić gotowym na nowe wyzwania?

Wybierając się na ferie zimowe 2019 trzeba sobie zadać jedno, zasadnicze i najważniejsze pytanie: zimno czy ciepło? Decydując się na którąś z wymienionych opcji można zawęzić poszukiwania i szybciej podjąć decyzję. A tym samym szybciej znaleźć się na upragnionym urlopie. 

Osoby lubiące zimę i wszystkie jej uroki (śnieg, mróz, sporty zimowe) powinny bez dwóch zdań wybrać się w miejsca oferujące najlepsze możliwe warunki narciarskie. Polskie góry mogą nie być pod tym względem wystarczające, dlatego warto rozszerzyć nieco perspektywę na inne kraje. Z kolei osoby, które mają już na początku roku serdecznie dość zimy, mogą śmiało rozejrzeć się za krajami, gdzie mróz nie istnieje, a słońce nie tylko daje światło, ale autentycznie ogrzewa.

Nasze propozycje miejsc, w których warto spędzić ferie zimowe 2019 zaczniemy od pierwszej grupy, czyli od osób lubiących tę porę roku. Gdzie będą najpewniejsze i najlepsze warunki narciarskie? Gdzie najlepiej będzie można poczuć zimowy klimat? Następnie znajdziecie kierunki dla ciepłolubnych – czyli tam, gdzie lato trwa nawet w lutym. Sprawdźcie sami!

Poprzedni

5. Włochy na ferie zimowe 2019

W Europie najlepsze na narty są Alpy. Jednym z ciekawszych miejsc mogą się okazać górskie rejony Włoch. Znaleźć tam można szeroki wybór kurortów – od tych bardzo luksusowych po te w zdecydowanie bardziej przystępnych cenach. Swoje miejsce odnajdą tu zarówno mało doświadczeni narciarze, jak i ci bardziej znający się na tym sporcie. Dostępne są trasy olimpijskie w Sestriere, ale również mniej wymagające stoki. Większość utrzymana jest na najwyższym poziomie. Oczywiście można także liczyć na intensywne nocne życie w zależności od tego, jakie miejsce wybierzecie na ferie zimowe 2019.


narciarz na stoku z widokiem na schronisko
Fot. Pixabay
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here