Rozpoczynają się wytęsknione wakacje. I o ile część osób woli polecieć gdzieś przed sezonem, to jednak większość ludzi urlopy ma już dawno zaplanowane na pełnię lata. Pytanie tylko, dokąd wybrać się w tym roku. Jeśli nie masz jeszcze dzieci sprawa wydaje się nieco łatwiej, możesz zafundować sobie wypad na własną rękę. Jednak Ci, którzy cieszą się już posiadaniem latorośli zazwyczaj mają obawy przed takimi wakacjami i wolą przeglądać zorganizowane oferty i niczym się nie martwić na miejscu. W takim razie gdzie na all inclusive z dziećmi? Pomożemy Ci wybrać ciekawe opcje.

Na co można zwrócić uwagę? Wybierając się na wakacje z dziećmi najczęściej zwracamy uwagę na położenie hotelu względem plaży. Najlepiej, żeby nie było za daleko, no i fajnie, żeby plaża była piaszczysta i miała łagodne zejście do wody. Dodatkowym atutem są animacje dla najmłodszych, zwłaszcza jeśli odbywają się w języku polskim. No i to co dzieci jeszcze bardzo lubią, czyli zjeżdżalnie. Propozycji jest sporo. Można wybierać między spokojniejszymi wakacjami i bardziej aktywnymi.

Poprzedni

1. Wyspy Kanaryjskie – all inclusive z dziećmi

Wyspy Kanaryjskie to świetny pomysł na wakacje all inclusive z dziećmi. Różnorodność krajobrazu zachwyca na każdym kroku. Na pewno można tu spędzić wakacje marzeń. Dodatkowo można wybrać hotele z lepszymi zjeżdżalniami lub opcje z animacjami dla dzieci. Urozmaicone, kolorowe plaże na pewno spodobają się najmłodszym. A niczym zaczarowany, czarny piasek, który przyczepia się do magnesów zabierze Twoje dziecko w świat zabawy na parę dobrych godzin. No i co najważniejsze, tu zawsze będzie piękna pogoda. Wyspy Kanaryjskie to świetny wybór nawet w zimie. Kierunek bezpieczny, nie leci się długo, a wakacje zawsze będą udane. Można też wypożyczyć na dzień czy dwa auto i zjechać wyspę. Trudniej zdecydować się, która z nich będzie najlepsza na pierwszy strzał. Na miejscu znajdziesz również mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dla siebie.

Oczywiście możesz wybrać hotele bez specjalnych udogodnień dla dzieci. Maluchy i tak będą zadowolone z wakacji w tak wyjątkowym miejscu. Tańsze opcje też są ciekawe i godne uwagi. Wybieraj zatem wakacje all inclusive z dziećmi na spokojnie.


Teneryfa – Wyspy Kanaryjskie
Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here