Zwiedzanie Dubaju i ZEA będzie tańsze! Powraca My Emirates Pass

Tego lata linie lotnicze Emirates ponownie uruchamiają My Emirates Pass, czyli ekskluzywną kartę członkowską. Daje ona podróżnym możliwość zapoznania się z wieloma luksusowymi ofertami i zniżkami na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach. Wystarczy okazać kartę pokładową i ważny dokument tożsamości.

Korzyści My Emirates Pass

Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują zniżki w ponad 250 miejscach, także w światowej klasy restauracjach. Wyjątkowe przywileje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wizyty w ekscytujących parkach rozrywki czy luksusowych spa znajdujących się na terenie miasta. Po raz pierwszy do oferty zniżek dodano również wybrane marki modowe i fitness. Tutaj znajdziesz wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass.

Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, m.in. warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki:

  • Bollywood Parks Dubai,
  • MOTIONGATE Dubai oraz
  • pierwszy w regionie LEGOLAND Park i park wodny LEGOLAND Water Park.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here