WOW! W tym aquaparku zakładasz okulary do wirtualnej rzeczywistości i zjeżdżasz! Pierwsza taka atrakcja na świecie! (film)

Wodne szaleństwo podczas wakacji to coś, co tygryski lubią najbardziej. Jeśli jesteś fanem atrakcji w różnego rodzaju aquaparkach, to tu osiągniesz pełnię szczęścia. Może nawet nie będziesz chciał stąd wyjść jak małe dziecko! I my to rozumiemy, bo taka forma rozrywki robi wrażenie…

Załóż okulary do wirtualnej rzeczywistości i zjeżdżaj

W Niemczech, konkretnie w mieście Starnberg znajduje się z pozoru podobny do innych aquapark. Nic bardziej mylnego. Znajdziesz tu coś, czego nie ma w żadnym innym wodnym ośrodku rozrywki. Przejście do wirtualnej rzeczywistości. To coś niesamowitego. Jedna ze zjeżdżalni zrobi na Tobie olbrzymie wrażenia. Zanim usiądziesz na starcie i ruszysz w dół dając się porwać wodnemu szaleństwu, pracownicy aquaparku założą Ci okulary do wirtualnej rzeczywistości. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.

Toboggan aquatique + réalité virtuelle

En Allemagne, ce toboggan aquatique propose des casques de réalité virtuelle. Infos: Wiegand.Waterrides GmbH

Opublikowany przez Golem13 Poniedziałek, 29 lipca 2019

Pomysłodawcy aquaparku tłumaczą:

Połączenie magii wirtualnej rzeczywistości z dreszczykiem zjeżdżalni wodnych odblokowuje zupełnie nowy wymiar zabawy. Połączenie niesamowitych wrażeń wizualnych z elementami sensorycznymi to najnowocześniejsza sztuka, która zapewnia naprawdę niezapomniane wrażenia, w które musisz uwierzyć w danej chwili. Nawiązaliśmy współpracę z ekspertami od wirtualnej rzeczywistości wodnej Ballast VR, aby zaprojektować zaawansowany system VR, który można dostosować do pracy z każdą istniejącą zjeżdżalnią. Nasz sekret polega na tworzeniu profesjonalnie zaprojektowanych treści, które są dokładnie odwzorowane w ruchu każdej zjeżdżalni, kontrolowane przez rewolucyjny system śledzenia, który jest łatwy w instalacji i monitorowaniu.

Wybierasz w jakim świecie chcesz się znaleźć i tak się dzieje. W rzeczywistości zjeżdżasz wzdłuż zakręconej tuby z wodą jak w każdym aquaparku, jednak w wirtualnej rzeczywistości jesteś w niesamowitym świecie! Zajrzyj na stronę wodnego parku Wiegand Waterrides, a znajdziesz tu o wiele więcej niesamowitych wrażeń! To co pakujesz się? A może masz ochotę na nurkowanie z okularami do wirtualnej rzeczywistości? Będziesz zachwycony.

Sprawdź tanie loty do Niemiec

Właściciele aquaparku dodają:

Prostota jest kluczem. Nasze renderowane w czasie rzeczywistym wrażenia zostały zaprojektowane tak, aby nie przytłaczać, ale aby poprawić wrażenia każdej osoby, która zjeżdża, pozwalając jej skupić się na pięknych wirtualnych światach i być mile zaskoczonym podczas jazdy. Zaprojektowaliśmy unikalny zestaw słuchawkowy, który jest wygodny, lekki, wodoodporny i łatwy w utrzymaniu. I chociaż nasz system śledzenia jest skomplikowany wewnątrz, jest dyskretny i prosty w obsłudze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here