Wizz Air organizuje półmaraton w Katowicach – pobiegnij i zgarnij bony!

Na mapie biegowych imprez w Polsce pojawiła się nowość: półmaraton organizowany przez Wizz Air w Katowicach. Do wygrania nagrody finansowe i vouchery Wizz Air.

Wizz Air organizuje już biegi w innych miastach Europy, w których ma swoje bazy, m.in. w Budapeszcie, Kijowie, Cluż-Napoce, Sofii, czy Skopje.  Wizz Air Katowice Half Marathon odbędzie się 10 czerwca. Sprawdzić swoje siły będzie można na następujących dystansach:

  • półmaraton – 21 097 km,
  • biegi towarzyszące – 5 i 10 km,
  • nordic walking – 5 km,
  • sztafety – 4 x 5 km,
  • biegi dla dzieci – 200, 400 lub 800 metrów.

Nagrody za podium i samo uczestnictwo

W kategorii open można wygrać nie tylko nagrody. Wszyscy zarejestrowani zawodnicy otrzymają zestaw startowy zawierający kupon podarunkowy Wizz Air o wartości 20 euro oraz medal. Dodatkowo nagrody za pierwsze miejsce w półmaratonie wśród kobiet i mężczyzn wynoszą 1300 zł (plus voucher Wizz Air na 250 euro), za drugie miejsce 700 zł (plus voucher Wizz Air 200 euro), za trzecie miejsce 500 zł (plus voucher Wizz Air 150 euro). Nagrody są przewidziane również dla zdobywców podium w innych biegach, możecie je sprawdzić tutaj.

Zarejestrować się na bieg możesz tutaj.

Poprzedni artykułCzy to deszcz? Nie, to z nieba spadają części samolotu
Następny artykułTyle zarabiają piloci w Emirates
blank
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here