Tego jeszcze nie było! Pijani pracownicy linii lotniczych biegali nago po hotelu. Teraz mają kłopoty

Niestety swawolne zachowanie nie uszło pracownikom linii lotniczych British Airways na sucho. Co prawda byli po godzinach pracy, jednak w dalszym ciągu reprezentują przewoźnika. Do dość oryginalnej sytuacji doszło w jednym z hoteli w Singapurze. Niestety bieganie na golasa nie było dobrym pomysłem.

Biegali na golasa

Jak informuje Fox News, pracownicy linii British Airways zameldowali się po długim, ciężkim locie w hotelu w Singapurze, aby odpocząć po pracy. Jednak trójka spośród załogi miała nieco inny plan na relaks niż po prostu grzeczne położenie się do łóżek. Stewardessa i dwóch stewardów postanowili zagrać w butelkę na wyzwania. Jedno z nich polegało na pukaniu w środku nocy do drzwi innych gości hotelowych. Byli pod wpływem alkoholu. Biegali nago po hotelowych korytarzach i się całowali.

Na ich nieszczęście w hotelu nocował również inny członek załogi. Ten powiadomił o ciekawych zabawach przełożonych. Pracowników odesłano nazajutrz do Londynu, gdzie czekają na dalsze postępowanie w sprawie. Przewoźnik wydał oświadczenie, że nie toleruje takiego zachowania swoich pracowników. Na razie zostali zawieszeni w wykonywanych obowiązkach służbowych.

British Airways w oświadczeniu Fox News:

Oczekujemy najwyższych standardów od naszych pracowników na całym świecie. Jednocześnie przepraszamy wszystkich tych, którzy z powodu ich zachowania byli narażeni na niedogodności. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia w Singapurze i jeśli doniesienia się potwierdzą, wszyscy pracownicy zostaną surowo ukarani.

1 KOMENTARZ
  1. Zastanawiam się, jak te brytyjskie moczymordy kiedyś stworzyły tak ogromne imperium…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here