Takiego pasażera nikt się nie spodziewał. Ktoś dla niego wykupił wszystkie miejsca w klasie biznes!

Mały i biały, a zajął 12 foteli!

Pewien niezwykły mały pasażer zadziwił wszystkich podczas dwugodzinnego lotu z Mumbaju do Chennai. Obsługiwany przez Air India samolot Airbus A320 miał wykupione wszystkie 12 miejsc w klasie biznes dla jednej tylko osoby. Choć w zasadzie określenie osoba jest nieco na wyrost. Pasażerem mogącym korzystać z całej tej przestrzeni był… piesek. Biały maltańczyk. Psinka miała się lepiej niż niejeden podróżny.

Sytuacja miała miejsce 15 września. Lokalne indyjskie media poinformowały, że właściciel szczęśliwego pieska na jego krótką podróż z wygodami wydał w przeliczeniu ok. 13 500 zł. Środowy lot był zaskoczeniem nie tylko dla pasażerów, ale i dla załogi, która musiała się zająć nietypowym podróżnym. 


Trzeba jednak dodać, że w przypadku Air India loty ze zwierzętami na pokładzie są często spotykane. To jedyna linia w regionie (a być może i na świecie), która zezwala na zabranie z sobą aż dwóch pupili, niezależnie od rasy. Zazwyczaj zajmują tylko jedno dodatkowe miejsce, a nie 12 foteli i to w klasie biznes. 

Na białego maltańczyka z zazdrością spoglądali pozostali pasażerowie, zastanawiając się pewnie, co w ich życiu poszło nie tak. Cóż. Stłoczeni w klasie ekonomicznej mogli tylko pomarzyć o wygodach przysługujących pieskowi. Podróżowaliście kiedyś ze swoim pupilem? Jak to wspominacie?

Tutaj znajdziecie tanie loty do Indii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here