Zapłacą ci za wyprawę na Arktykę! Jeszcze można się zgłaszać!

Jeśli marzy ci się niesamowita przygoda na Arktyce, wśród śniegu, z psim zaprzęgiem, to koniecznie zgłoś swoją kandydaturę do wyprawy do Fjällräven!

Wyprawa o nazwie Fjällräven Polar powstała w głowie Åke Nordina, który postanowił stworzyć arktyczny szlak przez Skandynawię. Wyprawa, którą organizuje złożona będzie z amatorów, a nie profesjonalistów, zatem w zasadzie udział w niej może wziąć każdy. Szlak będzie prowadził przez 300 km Arktyki, a ludziom towarzyszyć będzie ponad 100 psów szkolonych w ciągnięciu zaprzęgów.

Do wszystkich spóźnialskich! Cały czas możecie się zgłosić na wyprawę Fjällräven Polar 2020 i zabiegać o głosy jury. Tutaj znajdziecie przydatne wskazówki jak to zrobić najlepiej: https://fjrvn.com/Jury

Opublikowany przez Fjällräven Wtorek, 10 grudnia 2019

Zanim jednak zdecydujesz się aplikować, musisz wiedzieć, że na szlaku może się przytrafić wszystko. Od zamieci śnieżnych przez dramatyczne spadki temperatury po to wszystko, czego przewidzieć się nie da.

Plan wyprawy

Wyprawa ma swój start w Signaldalen w Norwegii, następnie przemieści się do Szwecji. Kolejnym punktem będzie Pältsa, czyli największy w Europie obszar wiecznej zmarzliny. Następnie jezioro Råstojaure, miasto Kiruna i w końcu Laponia. Pierwszy dzień zaplanowano na 30 marca 2020 r., a koniec wyprawy ma mieć miejsce 5 kwietnia.

Co musisz zrobić?

Co zrobić, by wziąć udział w wyprawie? Trzeba wrzucić swój film z wytłumaczeniem dlaczego właśnie ty się nadajesz do ekipy. Zgłoszenia będą regionalizowane – z każdego regionu będą mogły pojechać 2 osoby. Wybór jednej z nich nastąpi przez głosowanie. Drugą wybiorą już ustaleni członkowie zespołu. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 grudnia, zatem czasu jest już mało. Cały sprzęt oraz koszty wyprawy pokrywa Fjällräven Polar. Więcej informacji na temat wyprawy oraz aplikowania znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here