Z LOT-em po Norwegii! Ruszyły nowe opcje połączeń!

Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzyły umowę code-share ze skandynawskimi liniami lotniczymi SAS. Dzięki temu jeszcze przed świętami, już od 20 grudnia pasażerowie polskiego przewoźnika będą mogli z przesiadką w Oslo polecieć z i do Trondheim, Alesund i Tromso. 

Od dzisiaj w ramach współpracy handlowej z Scandinavian Airlines SAS, w systemach rezerwacyjnych LOT-u dostępne są połączenia do trzech nowych kierunków w Norwegii. Dzięki temu zwiększa się dostępność połączeń dla pasażerów często podróżujących między Polską a Norwegią. Połączenia z Oslo w Norwegii będą wykonywane przez linię SAS. 

Robert Ludera, Dyrektor Biura Siatki Połączeń w Polskich Liniach Lotniczych LOT, powiedział:

Bardzo się cieszę, że wspólnie z partnerem z sojuszu Star Alliance możemy rozszerzyć liczbę kierunków dostępnych dla Pasażerów. To ważne szczególnie w okresie świątecznym i noworocznym, kiedy wielu naszych rodaków podróżuje nie tylko między dwoma największymi miastami w Polsce i Norwegii, ale też między mniejszymi lokalnymi portami lotniczymi, w pobliżu których mieszkają lub pracują. Chcemy, by ich podróż dzięki ofercie LOT-u była jak najbardziej komfortowa.

Dotychczas współpraca code-share LOT i SAS obejmowała wyłącznie połączenia między Warszawą a Kopenhagą. Rozszerzenie umowy o trzy norweskie lotniska, do których docierają bezpośrednio samoloty SAS, istotnie zwiększa wybór połączeń obsługiwanych przez obie linie. Rejsy LOT-u na trasie Warszawa-Oslo i Oslo-Warszawa realizowane się dwa razy dziennie w godzinach porannych i popołudniowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here