Wizz Air świętuje 60 milionów pasażerów w Polsce

60 milionów pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty Wizz Air w polskiej siatce połączeń. Dla uczczenia tego wydarzenia, szczęśliwy pasażer podróżujący do Rzymu otrzymał specjalny voucher.

Rozwój Wizz Air w Polsce

Pierwszy lot Wizz Air odbył się z Katowic w maju 2004 roku. Od tego czasu linia stale rozwija siatkę połączeń oferując obecnie w sumie 160 tras do 30 krajów z 8 lotnisk w Polsce. Do 25 wzrosła liczba samolotów Wizz Air w polskiej flocie po umieszczeniu 2 nowych maszyn w Warszawie i Katowicach w bieżącym roku. Z ponad 10,5 mln miejsc w sprzedaży na polskich trasach, liczba miejsc w ofercie Wizz Air wzrosła o 19% w porównaniu do poprzedniego roku.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział:

Z radością świętujemy doskonały wynik razem z naszymi klientami z Polski: przewieźliśmy w sumie 60 mln pasażerów na naszych trasach w polskiej siatce połączeń. W ciągu 14 lat nasza oferta rozwinęła się i dziś pozwala odkrywać 30 krajów w Europie i poza nią dostarczając naprawdę niskie ceny w połączeniu z najwyższą jakością obsługi. Dziękujemy naszym lojalnym klientom z Polski za wybranie Wizz Air.

trzy osoby z plakietką na pokładzie samolotu
Fot. Wizz Air

Plany na przyszłość

Kolejny etap rozwoju siatki niskokosztowych połączeń Wizz Air z Polski w tym roku to 21 nowych połączeń z cenami już od 39 zł, w tym nowych 7 tras uruchamianych w tym miesiącu: Katowice – Porto, Monachium Memmingen, Charków, Malaga, Faro i Podgorica oraz Warszawa-Podgorica.

Poprzedni artykułNa lotnisku w Krakowie powstała Strefa Kibica
Następny artykułEmirates serwują darmowe lody! Jacyś chętni?
blank
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here