Wizz Air inauguruje 7 nowych tras z Polski. Skorzystasz?

Istne szaleństwo! Tylko się cieszyć. Siatka połączeń z Polski w dalszym ciągu się rozrasta. Wizz Air właśnie zainaugurował 7 nowych tras z naszego kraju. 

Dokąd polecimy na pokładzie Wizz Air?

  • z Warszawy i Katowic do Podgoricy,
  • z Katowic do Faro, Malagi, Memmingen, Charkowa i Porto.

Atrakcyjne ceny biletów

Nowe połączenia zapewnią szereg atrakcyjnych możliwości podróży zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ceny biletów zaczynają się już od 39 zł (bilet w jedną stronę z podatkami, opłatami obowiązkowymi i bagażem kabinowym).

Pierwszy lot Wizz Air odbył się z Katowic w maju 2004 roku. Od tego czasu linia stale rozszerza siatkę połączeń oferując obecnie 160 tras do 30 krajów z 8 lotnisk w Polsce. Uruchomienie 7 nowych tras jest kolejnym etapem wielkiego rozwoju Wizz Air.

Linia angażuje się w rozbudowę bazy w Katowicach umieszczając dwa dodatkowe samoloty typu Airbus A320, co stanowi inwestycję w wysokości 202 mln dolarów, a także tworząc nowe miejsca pracy w firmie – w sumie 178 członków załogi (180 do końca roku).

Kolejna rekrutacja personelu pokładowego węgierskiego przewoźnika odbędzie się 29 czerwca w Katowicach.

W sprzedaży Wizz Air jest ponad 10,5 mln miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 19% w porównaniu do poprzedniego roku. Jest wyrazem wsparcia linii dla polskiej gospodarki sektorów lotniczego i turystycznego oraz rynku pracy.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedział:

Z ogromną radością świętujemy uruchomienie 7 nowych tras Wizz z Polski. Nasi klienci w Polsce mogą korzystać z oferty liczącej 73 atrakcyjne i popularne kierunki dostępne w dogodnych terminach i przystępnych cenach już od 39 zł . Zapraszamy wszystkich zapalonych podróżników do odkrywania Europy z Wizz.

Sprawdź loty z Wizz Air

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Niczego bardziej nie potrzebowaliśmy tylko kolejnych stu tras z Katowic, gdzie już i tak jest pełno tras, a z Gdańska oczywiście nigdzie nie można poleciec, jeżeli chodzi o wakacyjne kierunki…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,036ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze