Tylko dziś możesz kupić bilety tańsze o 16% na wszystkie kierunki w ofercie Wizz Air!

Uwaga! Kto planuje wyjazdy i chce polecieć tanio z węgierskim przewoźnikiem, niech szybko sprawdzi swoje opcje! Można kupić sporo tańsze bilety, jednak są pewne ograniczenia. Wizz Air uruchomił dzisiaj promocję, która potrwa tylko do północy. Zniżka 16% dotyczy tylko wszystkich lotów i obejmuje ceny biletów, ale nie opłatę administracyjną.

16 rocznica pierwszego lotu Wizz Air – 16% zniżki na bilety

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota WIZZ rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie – średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku.

Aby uczcić ten ważny kamień milowy, Wizz Air oferuje pasażerom 16% obniżkę cen biletów, ważnych bezterminowo, uruchamiając jednocześnie wyprzedaż WIZZ Flex.

WIZZ Flex za 1 euro

Dodatkowo tylko dziś płacąc 1 euro, pasażerowie mogą dokupić usługę WIZZ Flex do swojej rezerwacji, która umożliwia odwołanie podróży do 3 godzin przed planowanym czasem wylotu bez żadnych dodatkowych opłat i uzyskanie natychmiastowego zwrotu 100% pierwotnej wartości rezerwacji w postaci punktów na konto WIZZ.

Bezpieczne latanie

W nowych czasach dezynfekowanych podróży, Wizz Air mówi TAK lataniu i wprowadza ulepszone środki ochrony zdrowia i higieny wśród pasażerów i załogi. Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,7% wirusów i bakterii, Wizz Air wprowadził szereg procedur, aby ułatwić zachowanie dystansu fizycznego, utrzymać bezwzględną czystość na pokładzie oraz zredukować zbędny kontakt fizyczny między osobami. Wraz ze zniesieniem ograniczeń, Wizz Air wznowił loty z wielu baz stopniowo zwiększając przepustowość – linia jest przygotowana do ponownego zapewniania przystępnych
podróży jak największej liczbie osób.

Wyrazem radości z powodu 16. urodzin i tęsknoty za pasażerami jest specjalnie przygotowany materiał:

10 KOMENTARZE

    • Ja kupiłam też bilet i odwołany hahahha dobre po co tak robią a za kwiecień jak miałam lot to jeszcze nie zwrócili nie rozumiem po co ludzi na ciągają i na czerwiec rezerwację a potem lot odwołany

  1. Kupiłam bilet 14.05 na lot Gatwick – A szymany a17.06 lot odwolany. Sprzedają dalej bilety na czerwiec do Gdańska ale nie wiedzą czy polecą.

  2. No wlasnie bez sensu promocje skoro samoloty nie lataja..tez bym chciala zamowic bilety do pl wiec czekam jak zaczyna latac .

  3. To jest śmieszne po co w ogóle sprzedają jak wiedzą że nie będą lecieć ją też zamówiłam i 2 dni temu mi cofnęli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here