Tylko dziś możesz kupić bilety tańsze o 16% na wszystkie kierunki w ofercie Wizz Air!

Uwaga! Kto planuje wyjazdy i chce polecieć tanio z węgierskim przewoźnikiem, niech szybko sprawdzi swoje opcje! Można kupić sporo tańsze bilety, jednak są pewne ograniczenia. Wizz Air uruchomił dzisiaj promocję, która potrwa tylko do północy. Zniżka 16% dotyczy tylko wszystkich lotów i obejmuje ceny biletów, ale nie opłatę administracyjną.

16 rocznica pierwszego lotu Wizz Air – 16% zniżki na bilety

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota WIZZ rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie – średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku.

Aby uczcić ten ważny kamień milowy, Wizz Air oferuje pasażerom 16% obniżkę cen biletów, ważnych bezterminowo, uruchamiając jednocześnie wyprzedaż WIZZ Flex.

WIZZ Flex za 1 euro

Dodatkowo tylko dziś płacąc 1 euro, pasażerowie mogą dokupić usługę WIZZ Flex do swojej rezerwacji, która umożliwia odwołanie podróży do 3 godzin przed planowanym czasem wylotu bez żadnych dodatkowych opłat i uzyskanie natychmiastowego zwrotu 100% pierwotnej wartości rezerwacji w postaci punktów na konto WIZZ.

Bezpieczne latanie

W nowych czasach dezynfekowanych podróży, Wizz Air mówi TAK lataniu i wprowadza ulepszone środki ochrony zdrowia i higieny wśród pasażerów i załogi. Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,7% wirusów i bakterii, Wizz Air wprowadził szereg procedur, aby ułatwić zachowanie dystansu fizycznego, utrzymać bezwzględną czystość na pokładzie oraz zredukować zbędny kontakt fizyczny między osobami. Wraz ze zniesieniem ograniczeń, Wizz Air wznowił loty z wielu baz stopniowo zwiększając przepustowość – linia jest przygotowana do ponownego zapewniania przystępnych
podróży jak największej liczbie osób.

Wyrazem radości z powodu 16. urodzin i tęsknoty za pasażerami jest specjalnie przygotowany materiał:

10 KOMENTARZE
  1. Kupiłam bilet 3 dni temu, dziś lot odwołany. Tak wygląda promocja w Wizz AR.

    • Ja kupiłam też bilet i odwołany hahahha dobre po co tak robią a za kwiecień jak miałam lot to jeszcze nie zwrócili nie rozumiem po co ludzi na ciągają i na czerwiec rezerwację a potem lot odwołany

  2. Kupiłam bilet 14.05 na lot Gatwick – A szymany a17.06 lot odwolany. Sprzedają dalej bilety na czerwiec do Gdańska ale nie wiedzą czy polecą.

  3. Szkoda ze zniżką teraz bo kto wie jak się potoczy wszystko i np jesienią można zostać na lodzie z biletem bez lotu

  4. No wlasnie bez sensu promocje skoro samoloty nie lataja..tez bym chciala zamowic bilety do pl wiec czekam jak zaczyna latac .

  5. Dokładnie co po promocji jak niema lotów, ciekawe kiedy w końcu zaczną latać z Finlandii do Polski

  6. Ktoś wie kiedy dokładnie wizzair zacznie latać bo nie wiem czy kupować bilet na samolot czy prom.

  7. To jest śmieszne po co w ogóle sprzedają jak wiedzą że nie będą lecieć ją też zamówiłam i 2 dni temu mi cofnęli

  8. Wczoraj promocja, a dziś odwołanie lotu!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here