Szaleństwo! Kolejne nowe wakacyjne połączenia od Wizz Air!

Wizz Air ogłasza kolejne nowe połączenia z Polski! Wszystkie będą dostępne w nowej, letniej siatce połączeń węgierskiego przewoźnika.

Na początek tak lubiana przez Polaków Grecja. Wizz Air poleci z Gdańska na Kretę i Santorini.

Z kolei krakowskie lotnisko zyska połączenie do Chorwacji. Siatka połączeń z małopolski poszerzy się o połączenie do Splitu.


Oczywiście Wizz Air nie zapomniał o Warszawie. Oprócz już zapowiedzianych lotów na wyspy greckiej, dzisiaj ogłasza dwa nowe połączenia – do Salonik i Prewezy.

W informacji przesłanej do redakcji czytamy:

Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska na greckie wyspy: Kretę (Heraklion) i Santorini, dwa razy tygodniowo z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion.

Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji i Chorwacji.

blank
Fot. Wizz Air

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała:

Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie, nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here