Raport IATA – Ryanair nr 1 w Europie! Co Ty na to?

Ryanair z zadowoleniem przyjął raport IATA, mówiący o tym, że przewoźnik jest najczęściej wybieranym w Europie. Statystyki IATA dotyczące transportu lotniczego na świecie w 2017 roku pokazują, iż Ryanair przewozi więcej pasażerów niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Europie, a także najwięcej pasażerów międzynarodowych ze wszystkich linii lotniczych na świecie.

Ryanair przewiózł w zeszłym roku ponad 128 milionów pasażerów (1 stycznia – 31 grudnia 2017r.), ponad 2x więcej niż Lufthansa (60 mln), prawie 5x więcej niż Wizzair (28 mln) i ponad 17x więcej niż LOT (7 mln).

20 największych przewoźników lotniczych w milionach pasażerów

IATA World Transport Statistics (2017 edition)
Fot. Materiały prasowe
IATA World Transport Statistics (2017 edition)
Fot. Materiały prasowe

Promocja Ryanair

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

IATA po raz kolejny potwierdziła, że Ryanair pozostaje najczęściej wybieraną linią lotniczą w Europie. Raport potwierdza, iż Europejczycy oczekują najniższych cen i najszerszej siatki połączeń. W tym roku Ryanair przewiezie 139 milionów pasażerów, nadal oferując loty w najniższych cenach i rozszerzając siatkę połączeń. Z tej okazji wprowadzamy 2-dniową wyprzedaż. Bilety z 10% zniżką na podróż we wrześniu i październiku można kupić do czwartku (21 czerwca) do północy.

Sprawdź loty Ryanair

 

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,036ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze