Na jednym bilecie będziemy mogli polecieć z Polski przez Ukrainę do Indii. Rozszerzenie współpracy podpisały Ukraine International Airlines i Air India. Loty z Ukrainy będą realizowane od maja, będzie wiele indyjskich kierunków do wyboru.

Łatwiej do Indii! Na jednym bilecie nawet do Kalkuty i Koczin

Dzięki nowej umowie realizowane na jednym bilecie realizowane będą loty do indyjskich miast przez Kijów i Delhi. Wystarczy jedna rezerwacja. Będziemy mogli się w ten sposób dostać m.in. do Mumbaju, Kalkuty, Koczin w Kerali, Jaipuru w Rajastanie, Chennai, Delhi czy Amristsaru.

W systemie można znaleźć np. loty z Kijowa do Delhi od 788 zł w jedną stronę, a z Warszawy do Delhi np. za 851 w jedną stronę. Jak podają UIA, z możliwością przesiadki będzie można się dostać do 28 popularnych turystycznych i biznesowych regionów Indii. Z Warszawy do Delhi przez Kijów będzie można się dostać z wygodną przesiadką boeingami 767-300 ER. Ceny promocyjne na taki przelot z Warszawy do Delhi i z powrotem zaczynają się od 1500 zł w zależności od dostępności, jeśli bilet jest zakupiony bezpośrednio na stronie flyuia.com.


Przykładowa rezerwacja na 7-12 maja:

screen rezerwacji lotu z warszawy do delhi uia
Screen: flyuia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here