Powiew wiosny? Nowe trasy Ryanair

Czy nowy sezon przyniesie nowe połączenia? Wygląda na to, że tak. Ryanair planuje otworzyć osiem połączeń. Nie wszystkie połączenia to nowości, ale powroty tras także cieszą.

Loty krajowe – kolejne podejście

Zaskakujące może być pojawienie się trzech połączeń krajowych. O jakich trasach mówimy? Po pierwsze o lotach z Warszawy Modlin do Szczecina. Przewoźnik miał już połączenie ze Szczecina do Warszawy w ofercie, ale wcześniej obsługiwane było przez Lotnisko Chopina. Teraz loty będą odbywać się pięć razy w tygodniu (w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i niedziele) na podwarszawskie lotnisko Warszawa Modlin. Połączenie powinno zostać zainaugurowane 1 maja.

1 maja także Kraków zyska nowe połączenie. Będzie to trasa do Olsztyna. Loty na Mazury mają odbywać się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Na tej trasie lata już PLL LOT, więc szykuje się konkurencja i szansa na tanie loty po Polsce.

2 maja Ryanair zainauguruje też połączenie z Lublina do Gdańska. Samoloty polecą na tej trasie w piątki i poniedziałki. Także na tej trasie lata już obecnie nasz narodowy przewoźnik.

Loty międzynarodowe – okazja na city break

Irlandczycy wracają na trasę Kraków – Berlin, która została zawieszona przez pandemię. Loty wracają 2 maja i mają odbywać się w poniedziałki, środy i piątki.

Z Gdańska Ryanair otwiera bezpośrednie połączenie do litewskiego Wilna. Samoloty na tej trasie będą latać trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Warszawa Modlin oprócz lotów do Szczecina zyska też połączenie do Kowna i Budapesztu. Inaugurację tych lotów zaplanowano także na 2 maja.

Zyska także Dolny Śląsk. Na początku maja wrocławianie będą mogli polecieć do Turynu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki.

Anna
Anna
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też