Nowy wakacyjny kierunek od Wizz Air! Lecisz?

Nowy wakacyjny kierunek w siatce połączeń Wizz Air. Już tej jesieni zostaną uruchomione 2 połączenia do Marrakeszu. Trasa będzie dostępna teraz z Polski i Litwy.

Nowa oferta zostanie uruchomiona w październiku 2018 roku. Loty będą odbywać się z Warszawy i Wilna dwa razy w tygodniu. To jedyne bezpośrednie połączenia z tych miast.

Bilety można już rezerwować, a ich ceny rozpoczynają się już od 29,99 euro (bilet w jedną stronę z podatkami, opłatami obowiązkowymi i bagażem kabinowym).

Leć do Marrakeszu z Wizz Air–em

Sorina Ratz, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała:

Nowy, atrakcyjny kierunek to kolejny etap rozbudowy siatki połączeń Wizz. Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawia się możliwość podróży z Warszawy i Wilna do Marrakeszu. Ceny zaczynają się już od 29,99 euro, co daje naszym klientom wyjątkową szansę odkrywania bogatej kultury Maroka, malowniczych budynków i doskonałej kuchni.

Pierwszym połączeniem linii z Maroka jest uruchomiony w 2017 roku Agadir. Aktualnie Wizz oferuje 7 tras do Maroka z 5 miast na Węgrzech, Litwie i w Polsce.

Marrakesz, Maroko
Fot. Shutterstock

Rachid Hamzaoui, prezes Moroccan National Tourist Office (MNTO) powiedział:

Cieszy nas rozwój Wizz Air w Maroku. Razem udało nam się zbudować znakomitą relację, co pozwoliło na połączenie Agadiru, a następnie Marrakeszu z najważniejszymi stolicami Europy Wschodniej. Mamy nadzieję na dalszą rozbudowę siatki połączeń Wizz z marokańskich miast. Dzięki naszej współpracy, wiele międzynarodowych gości odwiedza Maroko i korzysta z bogatej oferty atrakcji kraju.

Marrakesz leżący u podnóża gór Atlas, zwany czerwonym miastem, jest jednym z największych i najpopularniejszych w Maroku. Przyciąga podróżnych tradycyjnymi targowiskami, soukami, i wykwintną kuchnią. Nowo ogłoszony kierunek jest drugim marokańskim miastem dostępnym w siatce Wizz Air, która obecnie składa się z 142 miejsc w 44 krajach w całej Europie i nie tylko.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,036ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze