NOWOŚĆ: Alerty cenowe! Lataj jeszcze taniej z Wizz Air!

Jesteś użytkownikiem aplikacji mobilnej Wizz Air? Lubisz latać jak najtaniej? Jeśli odpowiesz tak na oba pytania, to nowa usługa Wizz Air jest właśnie dla Ciebie.

Przewoźnik usprawnił swoją aplikację mobilną i wraz z ostatnią aktualizacją dodał możliwość ustawiania alertów cenowych na interesujące cię trasy. Możesz otrzymywać alerty cenowe dla maksymalnie pięciu tras, które Cię interesują. Z aplikacji przyjdzie do Ciebie automatyczne powiadomienie o cenie biletu w momencie gdy cena spadnie lub zacznie rosnąć. Wtedy od razu będziesz mógł podjąć decyzję o zakupie.

W komunikacie prasowym przewoźnik przekazał szczegółowe wskazówki jak możemy skorzystać z alertów:

Aby uzyskać dostęp do powiadomień, wystarczy pobrać aplikację mobilną Wizz Air, zalogować się na konto, wyszukać lot, a następnie włączyć opcję „alerty cenowe”. Informacje są wysyłane raz dziennie poprzez notyfikacje i są automatycznie usuwane, gdy upłynie termin śledzonego lotu. Aplikacja mobilna Wizz Air jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników systemów Android i iOS

Ostatnio mieliśmy okazję śledzić kilka innych zmian, które wprowadził Wizz Air. Uruchomił interaktywną mapę do planowania podróży z na bieżąco aktualizowanymi restrykcjami oraz w listopadzie platformę WizzRide. Jest to wyszukiwarka do rezerwacji taksówek i prywatnych aut w danym mieście. Niestety podniósł także ceny opłat za bagaż. Miejmy nadzieję, że funkcja alertów cenowych i tym samym możliwość zakupienia jak najtańszego biletu, trochę zrekompensuje nam tę ostatnią podwyżkę.

Olga
Olga
Z Tanimi Lotami związana od zawsze. Kocha dalekie i bliższe podróże. Uwielbia biegówki, spacery po lesie, uśmiechniętych ludzi, zwierzęta, książki oraz dobre kino. Marzy o podróży do Brazylii.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,907ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze