Nowa, wakacyjna trasa! Czy będzie popularna?

Od 16 lipca LOT będzie obsługiwał nową trasę krajową łączącą Szczecin
i Rzeszów. Tym samym czas podróży między miastami zajmie niespełna 1 godzinę i 30 minut.

Wakacyjne rejsy między Szczecinem a Rzeszowem będą realizowane dwa razy w tygodniu Bombardierami Q400 LOT-u. Jest to już czwarte bezpośrednie połączenie międzyregionalne w siatce polskiego przewoźnika.

Krzysztof Moczulski, Rzecznik Prasowy i Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej Polskich Linii Lotniczych LOT powiedział:


Pasażerowie mogą już kupować bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Rzeszowem. Na bieżąco dopasowujemy ofertę połączeń w taki sposób, aby odpowiadać na rosnący popyt na podróżowanie między nawet najbardziej odległymi punktami w kraju. Pokonanie trasy między Szczecinem a Rzeszowem zajmuje samochodem ok. 8 godzin – w zamian, dzięki nowemu połączeniu LOT-u pasażerowie spędzą w powietrzu zaledwie 1 godzinę i 30 minut. Dokładając koszty paliwa, będzie to nie tylko najszybszy, ale też najtańszy sposób transportu między województwem zachodniopomorskim a podkarpackim


To już 4 połączenie międzyregionalne. Podróżni mogą korzystać z połączeń z Krakowa do Gdańska, z Rzeszowa do Gdańska i z Krakowa do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Trasa Szczecin – Rzeszów, która będzie obsługiwana z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo zgodnie z następującym rozkładem:

  • LO 3517 19:25 – 20:55 SZZ-RZE poniedziałek, czwartek
  • LO 3518 19:25 – 20:55 RZE-SZZ poniedziałek, czwartek

Bilety na połączenia na trasie Rzeszów – Szczecin są już dostępne są w sprzedaży, m.in. na lot.com. Ceny zaczynają się już od 99 PLN za rejs w jedną stronę bez bagażu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here