Nieoczekiwana decyzja LOT! Nowa azjatycka trasa już wkrótce!

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, decyzja LOTu o uruchomieniu nowej trasy może zaskakiwać. Nieoczekiwanie PLL LOT ogłosił, że już 2 września poleci do Chin, a konkretnie do miejscowości Tianjin. Połączenia będą realizowane raz na 2 tygodnie.

Nowa trasa do Chin z Warszawy już we wrześniu

Nową trasę do Chin obsłużą oczywiście największe maszyny przewoźnika – dreamlinery. Rejsy LO93 z Lotniska z Chopina w Warszawie przewidziane są we środy o godz. 17:15. W drogą powrotną dreamliner wyruszy w piątek o godz. 10:30 (lot LO94).

Jednocześnie, przy okazji ogłoszenia nowego kierunku, LOT przypomina o obowiązujących zasadach podróży do Chin. Każdy pasażer podczas odprawy będzie musiał okazać dokument potwierdzający negatywny wynik testu na COVID-19 (RT-PCR) wykonanego nie wcześniej niż na 5 dni przed wylotem. Pasażerowie będą również badani po wylądowaniu w Chinach.


Przewoźnik uczula również pasażerów na konieczność sprawdzenia na bieżąco dokumentów i procedur wymaganych do przekroczenia granicy kraju, do którego zamierzają się udać, ponieważ sytuacja na świecie jest bardzo dynamiczna.

2 KOMENTARZE

  1. Tak sk***** najpierw wyciągnęli pieniądze za loty do Pekinu , 6000 PLN bilet, po czym odwołali loty, i zmienili trasę , by znów pieniędzmi ludzi zapełnić dziurę…nie polecam LOT u i na pewno nie będę z nimi latał…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here