Nareszcie dobre wiadomości! Wracają loty z Krakowa do Paryża!

Francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły swoje plany na lato 2021. Przewoźnik planuje aż 80 tras sezonowych i 22 nowe połączenia. W polskiej siatce połączeń Air France oprócz lotów z Warszawy wrócą także loty z Krakowa.

Podróżnych z Polski mogą zainteresować kierunki na trasach europejskich oraz te do Afryki Północnej. Latem będzie można skorzystać z 39 sezonowych połączeń, w tym 14 nowości. Warto wspomnieć o połączeniach do Maroko (Tagier i Agadir), Tunezji (Monastyr), Algierii (Algier). Ciekawe wydają się też aż 4 połączenia na Korsykę do Ajaccio, Bastii, Calvi i Figari, które ruszą od 5 czerwca.

Więcej lotów z Polski

To co jednak najważniejsze, to podwojenie liczby lotów z Warszawy do 14 rejsów tygodniowo w okresie od 5 lipca do 29 sierpnia. Obecnie jest oferowanych tylko 6 lotów tygodniowo. A już od 14 maja wracają loty z Krakowa do Paryża. Na początku będą to tylko 3 loty tygodniowo, ale w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) będzie ich aż 7 tygodniowo.


Przewoźnik przypomina o możliwości bezpłatnej zmiany biletu na inne daty lub kierunki na wszystkie loty do 31 grudnia 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here