Najmłodsi pasażerowie Portu Lotniczego Gdańsk nie będą się nudzić. Nowe atrakcje otwarte!

30 listopada w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy otwarto nowy plac zabaw, który ucieszy szczególnie najmłodszych podróżujących. Gry elektroniczne oraz manualne, bujane konie, statek Treflików i kącik filmowy to tylko niektóre z atrakcji, które umilą czas przed lotem.

Strefa zabaw dla dzieci

Nowo otwarta strefa zabaw dla dzieci to miejsce, które ucieszy zarówno dzieci jak i rodziców. Plac zabaw został umieszczony w strefie wolnocłowej terminalu pasażerskiego.  Dzięki temu czas, który pozostał do planowanego odlotu minie wszystkim ekspresowo. Przestrzeń została tak zagospodarowana aby zadowolić dzieci w różnym wieku. Wśród atrakcji znajdziemy między innymi gry elektroniczne oraz manualne, bujane konie, statek Treflików i kącik filmowy, w którym czeka na nich bajka opowiadająca przygody niezwykłej Rodziny Treflików.

Powierzchnia strefy zabaw dla dzieci pokryta jest specjalnym, miękkim tworzywem, aby zarówno planowane, jak i te bardziej przypadkowe loty małych pasażerów zawsze kończyły się szczęśliwym lądowaniem.

W trosce o najmłodszych pasażerów

Nowo powstały kącik dla dzieci to miejsce, które ma umilić początek podróży i sprawić, że czas spędzony na lotnisku przestanie się dłużyć.

Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy powiedział:

Staramy się dbać o naszych pasażerów, zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. Dzisiaj cieszymy się, że możemy udostępnić nowy element naszej infrastruktury dedykowany dla tych pasażerów, dla którzy latają „od dziecka”. Mamy wielką nadzieję, że gdańskie lotnisko będzie dla nich miejscem, w którym nigdy nie będą się nudzić i które zawsze będą kojarzyły z początkiem kolejnych wspaniałych przygód w swoim życiu.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też