Na takie wieści czekaliśmy! Ta ucieszy przede wszystkim mieszkańców Małopolski

Lotnisko Kraków Airport od 30 listopada zyska nowe połączenie do Luksemburga. Uruchomi je nowy przewoźnik w krakowskim porcie – Luxair Luxembourg Airlines.

Loty pomiędzy stolicą Małopolski i Luksemburgiem będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz piątki.

Jak podkreślił w czwartek prezes Kraków Airport Radosław Włoszek Luxair Luxembourg Airlines to nowy przewoźnik, który nie latał do Krakowa.


W tych trudnych czasach, gdy wszyscy razem budujemy zaufanie do podróży lotniczych oraz dbamy o wzmocnienie kondycji turystyki Krakowa i Małopolski, tym bardziej cieszy nas pojawienie się tego nowego przewoźnika na krakowskim lotnisku

Trochę czasu minęło od ostatniej tego typu wiadomości, dlatego niezmiernie się cieszymy, że możemy się nią podzielić – w…

Opublikowany przez Krakow Airport Czwartek, 17 września 2020

Kraków Airport jest drugim lotniskiem w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów i największym portem regionalnym. W ubiegłym roku przyjął ponad 8,4 mln podróżnych. Z powodu epidemii koronawirusa obiekt był zamknięty od połowy marca do 1 czerwca. Od tego czasu na lotnisko z miesiąca na miesiąc wracają pasażerowie – o ile w czerwcu było ich 14,4 tys., to w sierpniu już 309,1 tys.

Źródło: PAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here