Cztery osoby mają szansę spędzić 3 miesiące w miejscowości Grottole we Włoszech. A wszystkie koszty pokryje Airbnb!

Grottole to niewielka miejscowość na południu Włoch, w rejonie Basilicata, w okolicach Matery. Na jej terenie działa organizacja non profit Wonder Grottole, której głównym celem jest rewitalizacja zabytkowego miasteczka. Wraz z Airbnb postanowiła ona zaprosić cztery osoby na wakacje życie. Koszty związane z zakwaterowaniem, wydatkami na miejscu, a nawet z dojazdem zostaną pokryte przez Airbnb. 

Czterej szczęśliwcy będą mogli odkrywać wiejską stronę włoskiego życia, zwiedzać zamki z X wieku, jeździć na rowerach po okolicznych wzgórzach, dowiedzieć się jak uprawia się oliwki oraz winorośle. Program obejmuje także uświadamianie ekologiczne – będzie się można przyjrzeć tamtejszym tradycyjnym gospodarstwom rolnym. Przy okazji dostępna jest także opcja nauki języka włoskiego oraz krótki kurs farmerski i kucharski.

Airbnb przeznaczy po 900 euro na miesiąc na dodatkowe wydatki dla każdego z uczestników projektu. Swoje aplikacje można składać do 17 lutego. Po tym czasie wybranych zostanie 30 kandydatów, z którymi prowadzone będą dalsze rozmowy podczas wideokonferencji. 29 marca wybrane zostaną 4 osoby, które pojadą do Grottole. Przygoda potrwa od 1 czerwca do 30 sierpnia.

3 KOMENTARZE
  1. Fajna sprawa – szkoda, że obywatele Polski nie mogą aplikować (zgodnie z Warunkami umowy załączonymi przy aplikacji)

    • Po co to kłamstwo? Naprawdę powinna się Pani wstydzić, jeżeli liczy Pani że ktoś się nie zgłosi przez taki komentarz. Zwiększamy swoje szanse? Wstyd. Szczerze mam nadzieję, że nie otrzyma Pani szansy, gdyż nieuczciwi ludzie nie zasługują na coś tak fajnego. jest mnóstwo mądrych, dobrych ludzi, którzy wniosą dużą do tamtej społeczności. Zamiast kłamstw i chamstwa, jakie Pani tutaj pokazała.

  2. Droga Kasiu, przeczytaj poniższy wycinek z dokumemtu ‚Selection rules’:
    Eligibility​.The Selection is open to residents, aged eighteen (18) or over, of the following countries only:​ United States​,​ Mexico​,​Argentina (except for the province of Mendoza), ​Italy​,​ UK​,​ Ireland​,​ Germany​,​ France​,​ Spain​,​ Portugal​, Netherlands​,​ Australia​,​ Canada (except for Quebec),​ India and ​Japan. If you are not resident in one of the listed countries, you are not eligible to enter or participate in the Selection. By entering, Applicants agree that the Participants will be selected from all complete Submissions received from these countries.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here