Metoda „na wnuczka” to już za mało, teraz oszukują „na lotnisko”! Oczywiście w Radomiu

Ostrzeżenia, zwłaszcza starszych osób, przed oszustami chcącymi wykorzystać naiwność ludzką są powszechne w obecnych czasach. Metody na wnuczka czy na policjanta mają na celu wyłudzenie pieniędzy. I nie da się ukryć, że niestety ich skuteczność wiele razy była zaskakująco wysoka.

Ale metody na lotnisko jeszcze chyba nie znasz! Radomski port lotniczy ostrzega mieszkańców okolicznych terenów przed oszustami. Proponują oni np. wymianę okien, informując, że koszty pokryje lotnisko.

Nowa metoda oszustów – „na lotnisko”

Port Lotniczy Radom wydał oficjalny komunikat na stronie internetowej. Możesz przeczytać  w nim o oszustach próbujących zarobić na mieszkańcach miasta.

Komunikat brzmi:

W związku ze zgłoszeniami otrzymywanymi od mieszkańców Radomia, Port Lotniczy ,,RADOM” S.A. (dalej również Spółka) ostrzega, że na obszarze Radomia zaczęły funkcjonować firmy oferujące mieszkańcom terenów zamieszkałych wokół lotniska Radom-Sadków, usługi związane m.in. z wymianą okien. Firmy te podczas składania ofert informują, iż koszt wymiany okien w końcowym rozrachunku zostanie pokryty przez Port Lotniczy ,,RADOM” S.A., Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, bądź inne instytucje pośrednio związane z funkcjonowaniem Portu Lotniczego w Radomiu.

Ofertę i działalność takich firm należy traktować jako niezwiązaną z działalnością Portu Lotniczego ,,RADOM” S.A.

Spółka nie ma nic wspólnego z tymi ofertami. Nie posiada również informacji, żeby koszty te miały być finansowane przez inne wspomniane instytucje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here