Inauguracja wakacyjnej trasy Ryanair. Polecimy nad Morze Czarne!

Ryanair zainaugurował dziś loty na trasie Warszawa Modlin – Burgas. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. 

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do października 2019 r. w promocyjnej cenie od 65 zł.  Tanie bilety Ryanair można zarezerwować do środy (3 lipca) do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Komunikacji Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się z inauguracji rejsów na trasie Warszawa Modlin – Burgas. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 roku. Z okazji uruchomienia wakacyjnej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie już od 65 zł. Bilety dostępne są do środy (3 lipca) do północy.

Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa Modlin powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poszerzenia naszej siatki połączeń z lotniska Warszawa/Modlin, w której, na dzień dzisiejszy, łącznie z połączeniami czarterowymi, znajduje się 60 destynacji. Jako, że Bułgaria od kilku lat stała się bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym, wraz z Ryanairem ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów. Życząc wspaniałych wrażeń wakacyjnych, przekazuję kolejną dobrą wiadomość. Dzięki zainstalowaniu w naszym porcie pięciu nowoczesnych bramek biometrycznych, po powrocie pasażerowie będą mogli skorzystać z automatycznej odprawy granicznej, która dzięki temu staje się szybka i łatwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here